Касетні рулонні штори у Києві

Рулонні штори закритого типу

Касетні рулонні штори в Києві набувають широкого поширення в сучасному дизайні віконних прорізів насамперед через свою приголомшливу функціональність і величезний асортимент.  Простота і надійність системи ролет базується на мінімальній конструкції - металевий вал з намотаною на нього тканиною, напрямні планки з боків, планка внизу, що обтяжує, ланцюговий або автоматичний механізм управління.

Тканинні ролети можуть встановлюватися у вигляді відкритих або закритих систем, що відрізняються лише наявністю пластикового короба, куди поміщається вал.  Відкриті системи не передбачають такого короба, а закриті касетні рулонні штори обов'язково включають його в свою конструкцію.

Яку конструкцію мають рулонні штори закритого типу?

Отже, рулонні штори закритого типу в Києві включають:

 • вал,
 • захисний короб
 • напрямні рейки
 • і часто - автоматичну систему керування за допомогою пульта дистанційного керування або клавіші поруч із вікном.

Таку автоматику зазвичай поміщають у сам вал, тому зовні вся конструкція виглядає завершеною, лаконічною та елегантною.

Оформити замовлення

Ми робимо свою роботу якісно і цьому сприяють сучасні підходи до виготовлення продукції

Наші переваги

7 років на ринку України

За 7 років плідної роботи – понад 10 тисяч щасливих клієнтів.

Широкий асортимент продукції

Понад 15 видів ролет, понад 1000 видів ролетних штор та 2000 видів тканин.

Професійний підбір та монтаж

Досвід роботи наших спеціалістів понад 10 років. Монтаж 24/7.

Індивідуальний підхід

Пріоритетний принцип роботи нашої компанії – індивідуальний підхід до кожного клієнта

Чіткий розрахунок вартості

Ви приймаєте зважене рішення про придбання та встановлення, знаючи точний прорахунок вартості

Гарантія

На всю продукцію Ви отримуєте гарантійне обслуговування терміном на 2 роки

Які переваги купівлі рулонних штор закритого типу з Києва?

Купити рулонні штори закритого типу в Києві зараз хочуть багато.  Такі штори мають великий попит з кількох причин:

 • Наявність захисного короба дозволяє захистити тканину ролет від забруднення під час денного активного проведення часу.  Наприклад, тканина штори на кухонному вікні обов'язково вбиратиме пари вологи, жиру і запахи їжі, що готується.  Але якщо ви піднімете штору в касету, то цим захистите тканину від забруднень, що неможливо зробити зі звичайними, традиційними фіранками.
 • Також сучасні жінки обов'язково оцінять комфортність експлуатації та догляду за тканинними ролетами закритого типу - досить пропилососити їх пару разів на рік або протерти злегка вологою губкою, а сам пластиковий короб очистити будь-яким звичним способом.  Тканина рулонних штор просочується особливими складами, які відштовхують пил, бруд і захищають штори від вигоряння на сонці.  Саме тому догляд за ролетами можна назвати мінімальним і не обтяжуючим.
 • Чоловіки, напевно, оцінять інший аспект – легкість самого монтажу за наявності найпростіших інструментів.  За умови встановлення автоматичної або пружинної системи управління, можливо, знадобиться кваліфікована допомога професіонала, але систему рулонних штор з ручним керуванням ви можете змонтувати самостійно.
 • Нарешті, безперечною перевагою рулонних штор закритого типу є їхня дивовижна гармонія практично з будь-яким стилем інтер'єру.  Тканинні ролети випускаються в дуже багатій колірній гамі, і тому кожен покупець зможе легко знайти свій варіант для будь-якого приміщення.  Ролети з тканини чудово поєднуються з дизайном традиційних, класичних портьєрів і завіс, але можуть декорувати вікна і самостійно.  Універсальність застосування касетних рулонних штор на вікна вже не викликає сумнівів, тому вони користуються стійким широким попитом.

Які тканини використовують для касетних рулонних штор на вікна?

Як зазначалося, весь матеріал для рулонних штор закритого типу обов'язково просочується захисними сумішами.

Крім того у нас можна замовити касетні рулонні штори на вікна, тканина для яких відрізняється за своїми світлонепроникними властивостями:

 1. Світлі штори тільки розсіюють світло, що потрапляє до приміщення, тому застосовуються в будинках, де необхідно освітлювати кабінети протягом дня;
 2. Затемняючі, dim-out – такі ролети відбивають сонячні промені, створюючи приємну напівтемряву в кімнаті, активно використовуються в приміщеннях, розташованих на сонячній стороні будівель;
 3. Темні, black-out – практично повністю не пропускають сонячне світло, їх можна встановлювати у дитячих закладах, пансіонатах, будинках відпочинку та у звичайних квартирах, де потрібен денний відпочинок для людей;
 4. "День-ніч" або "зебра" - під цією назвою відомі дуже цікаві штори, що складаються з двох полотен з смужками з тканин з різним рівнем світлонепроникності.  При опусканні або піднятті штори смужки рухаються одна щодо одної таким чином, що в кімнаті створюється різна освітленість - від слабкого розсіяного світла до повної темряви.

Чому варто замовити рулонні штори закритого типу в Києві в компанії "Васант"?

 • Сучасність та доступні ціни на рулонні штори закритого типу в Києві від компанії "Васант" дозволяє кожному покупцеві декорувати вікна у своєму будинку в актуальному стилі.
 • На виготовлення рулонних штор касетного (закритого) типу потрібно до 2 робочих днів, на рулонні штори касетного типу з автоматикою – до 7 робочих днів.
 • Ми надаємо гарантію на рулонні штори - 2 роки на механізми та тканину, на монтаж - 1 рік.
 • Доставка та монтаж рулонних штор можлива протягом одного робочого дня (якщо по місту Київ).  В інші міста термін доставки залежать від компаній-перевізників.

 

Наші роботи

Виклик майстра додому

Наші партнери
Сертифікати та ліцензії

Питання - відповідь

Залиште заявку на розрахунок