Рулонні штори на мансардні вікна

Рулонні штори на мансардні вікна — це деталі, які дозволять створити комфортний мікроклімат у мансардних приміщеннях.  Це надійний захист від палючого сонця, яке не просто здатне нагріти кімнату, але ще й створює відблиски на різних поверхнях.  Такий захист набагато кращий за звичайні фіранки!  І доступніше – купити рулонні штори для мансардних вікон можна з доставкою у Києві та області.

Мансардні рулонні штори у Києві: особливості

Мансардні вікна часто пропускають дуже багато сонячних променів: вони знаходяться в самому даху, а сонце може світити прямо в них.  Як наслідок - занадто некомфортна обстановка в кімнаті, колір оббивки меблів, що вигорів, нестерпна спека.  Вирішення цих проблем – якісні рулонні штори на мансардні вікна, які кріпляться безпосередньо на віконний отвір, та придбати які можна прямо у Києві.

Такі жалюзі максимально прості на вигляд і дуже елегантні: в них немає нічого зайвого, тільки оформлене на індивідуальне замовлення тканинне полотно.  Кожен замовник самостійно вибирає забарвлення, наявність або відсутність візерунків, ступінь затемнення та багато іншого.  Такі своєрідні фіранки дарують комфорт та затишок кімнаті, завершують оформлення загалом.

Оформити замовлення

Ми робимо свою роботу якісно і цьому сприяють сучасні підходи до виготовлення продукції

Наші переваги

7 років на ринку України

За 7 років плідної роботи – понад 10 тисяч щасливих клієнтів.

Широкий асортимент продукції

Понад 15 видів ролет, понад 1000 видів ролетних штор та 2000 видів тканин.

Професійний підбір та монтаж

Досвід роботи наших спеціалістів понад 10 років. Монтаж 24/7.

Індивідуальний підхід

Пріоритетний принцип роботи нашої компанії – індивідуальний підхід до кожного клієнта

Чіткий розрахунок вартості

Ви приймаєте зважене рішення про придбання та встановлення, знаючи точний прорахунок вартості

Гарантія

На всю продукцію Ви отримуєте гарантійне обслуговування терміном на 2 роки

Переваги рулонних штор на мансардні вікна в Київ

Серед переваг рулонних штор для вікон мансарди (які пропонує наша компанія в Києві та області) можна виділити кілька характеристик.

Добре виглядають в інтер'єрі

Якщо підібрати гарне забарвлення, то рулонні штори на мансардні вікна можуть цілком стати родзинкою інтер'єру або його повноцінним доповненням.  Багата гама кольорів дозволяє кожному покупцеві знайти те, що йому потрібне.  Завжди є як яскраві кольори, так і більш приглушені класичні.

Зручні у використанні

Якщо мансардні вікна розташовані досить високо, то рулонні штори закритого типу можна оснастити спеціальним приводом.  Завдяки цьому закривати або відкривати фіранки можна буде натисканням однієї кнопки.  Керувати мансардними ролетами можна буде клавішею на стіні, спеціальним пультом, сенсорними датчиками.

При необхідності автоматика може вбудовуватися в систему "Розумний дім".  Один пульт може бути розрахований на керування одним або декількома полотнами одразу, що завжди дуже зручно.

Якщо вікна знаходяться не надто високо, можна залишити перевірене часом механічне управління.  Достатньо лише потягнути за спеціальний шнурок, який направить штору вгору або вниз.

Не забруднюються з часом

Мансардні рулонні штори обробляються спеціальною речовиною, яка відрізняється здатністю відштовхувати пил та серйозні забруднення, які накопичуються на поверхні.  Догляд за полотнами з тканини максимально простий - достатньо лише час від часу витирати їх вологою ганчіркою.

Виконуються із міцних матеріалів

Для пошиття полотна використовується щільна тканина натурального або синтетичного походження.  Особливості матеріалів – висока міцність, завдяки чому вони залишаються цілими навіть за кілька років після установки.

Короб з алюмінію та металевий вал для намотування тканини відрізняються тривалими термінами експлуатації.

Тканина не провисає

Рулонні штори для мансардних вікон доповнюються спеціальними напрямними, які фіксують положення штори у правильному положенні.  Вони не дозволяють полотну висіти, воно щільно прилягає до вікна, створює необхідне затемнення.

Ролети для мансарди: надійний захист від сонця

Мансардні рулонні штори дозволяють захистити приміщення від 99% сонячних променів – відмінний показник для житлового приміщення.  Якість таких ролетів вище похвал:

  • насичений колір полотна не вигоряє на сонці;
  • здатні добре затемняти кімнату;
  • виглядають виграшно у будь-якому інтер'єрі.

Шукаєте де купити рулонні штори на мансардні вікна - звертайтесь в Васант!

Наші роботи

Виклик майстра додому

Наші партнери
Сертифікати та ліцензії

Питання - відповідь

Залиште заявку на розрахунок