Великих розмірів

Великих розмірів

Рулонні штори (називаються ролетами) зараз на піку своєї популярності.  Вони поєднують у собі дві функції: захист від прямих сонячних променів та декор приміщення.  Ролети врятують господарів тих кімнат, чиї вікна виходять на сонячний бік.  Адже «День-ніч» регулюється так, що світло на оптимальному рівні.  Відбувається це завдяки горизонтальним смугам тканини різної щільності, що чергуються.

Ролет – це тканина, яка намотується на тонкий вал, а до нього вже кріпиться підйомний механізм.  У різних моделях він відрізняється: ланцюжок, важіль та електроуправління.  Внизу прикріплюється спеціальна пластина, що ускладнює штору, не дає їй мимовільно підніматися.

Різноманітність розмірів ролетів на сьогоднішньому ринку готова задовольнити бажання всіх споживачів.  Цей вид призначений для великих та невеликих приміщень.  Їх використовують у коридорах, спальнях та на панорамних вікнах в офісах.

Оформити замовлення

Ми робимо свою роботу якісно і цьому сприяють сучасні підходи до виготовлення продукції

Наші переваги

7 років на ринку України

За 7 років плідної роботи – понад 10 тисяч щасливих клієнтів.

Широкий асортимент продукції

Понад 15 видів ролет, понад 1000 видів ролетних штор та 2000 видів тканин.

Професійний підбір та монтаж

Досвід роботи наших спеціалістів понад 10 років. Монтаж 24/7.

Індивідуальний підхід

Пріоритетний принцип роботи нашої компанії – індивідуальний підхід до кожного клієнта

Чіткий розрахунок вартості

Ви приймаєте зважене рішення про придбання та встановлення, знаючи точний прорахунок вартості

Гарантія

На всю продукцію Ви отримуєте гарантійне обслуговування терміном на 2 роки

Розміри ролетів

Існує кілька систем:

  • MINI. Призначений для стандартних вікон.
  • UNI – закрита система з плоским або П-подібним напрямним, які кріпляться на кожну стулку вікна.
  • Standart – відкритий механізм, від Міні відрізняється кріпленням та посиленою системою. «День і ніч» фіксуються у разі на стіну чи стелю.
  • Combo-Maxi – закрита система для широких та високих прорізів. Використовуються в офісах, аеропортах, у фойє, для великих панорамних вікон.

Саме комбо-максі використовують для вікон шириною до 2,75 м та висотою – до 5 метрів. Така система встановлюється на укосах, стелі, в отворах та над ними. Ці моделі рідко використовую у побуті.

Тканина

Тканини використовують різної фактури та кольорів. Саме від кольору залежить рівень затемнення. При виборі штори враховуйте сторону, на яку виходить вікно. Якщо майже весь день сонце світить у цю кімнату, колір вибирайте темніше.

Частіше вибирають поліестер як матеріал. У деяких моделях його комбінують із полівінілхлоридом або віскозою. Така сполука забезпечує вологостійкість. Іноді виготовляють із бавовни та льону.

Догляд

«День і ніч» не вибагливі у догляді. Їм вистачить і протирання вологим валиком зі стандартним миючим засобом. Завдяки спеціальному антистатичному просочення не збирається пил.

А полотно зроблене таким чином, що не вигоряє. Безшумний механізм керування не відрізняється від класичного варіанта жалюзі.

Наші роботи

Виклик майстра додому

Наші партнери
Сертифікати та ліцензії

Залиште заявку на розрахунок