Рольставні для альтанок

Рольставні для альтанок

Рольставні для альтанок – це чудова можливість створити повністю захищений від негативних факторів простір.  Так приємно перебувати на свіжому повітрі з близькими людьми, де можна сховатись від палючого сонця або сильних опадів.  Достатньо лише облаштувати цей простір правильно.

Переваги рольставнів для альтанки

Стильні ролети для альтанки – це витончені полотна, завдяки яким майданчик не просто виглядає красиво, а й стає захищеним від негативних факторів навколишнього середовища.  Серед переваг ролетів можна назвати кілька важливих чинників:

  1. Захист простору від опадів.  Надійно закрита альтанка стане притулком під час сильного дощу або граду, а також під час снігу.  Крім цього, повноцінний захист простору не завадить і восени, коли опадає листя - його не доведеться прибирати згодом.
  2. Дозволяють свіжому повітрі вільно циркулювати.  Навіть якщо прикрити ролети, щоб не потрапляли опади або не дмухав сильний холодний вітер, свіже повітря надходитиме без перешкод.  Завдяки цьому мікроклімат усередині альтанки залишатиметься комфортним.
  3. Забезпечують чистоту усередині.  Багато власників заміських будинків з альтанками знають, що сильні пориви вітру і опади загрожують тим, що всередину потрапляє велика кількість пилу та бруду.  Закриті ролети дозволять зберегти чистоту всередині майданчика.
  4. Довгі терміни експлуатації Ролети виготовляються з матеріалів, які не піддаються механічним пошкодженням, не іржавіють з часом, а також і протистоять досить сильним опадам або поривам вітру.
  5. Захищають від потрапляння прямих сонячних променів.  Багато хто любить відпочивати на свіжому повітрі, але пряме сонячне проміння не дозволяє цього зробити.  Найвірніший спосіб не відмовлятися від повноцінного відпочинку – встановити захисні ролети на альтанку у Києві.
  6. Відрізняються невисокою ціною.  Невисока вартість ролетів для відкритих майданчиків порадує кожного покупця: встановити можна будь-який варіант, заплативши при цьому невелику суму.

 

Оформити замовлення

Ми робимо свою роботу якісно і цьому сприяють сучасні підходи до виготовлення продукції

Наші переваги

7 років на ринку України

За 7 років плідної роботи – понад 10 тисяч щасливих клієнтів.

Широкий асортимент продукції

Понад 15 видів ролет, понад 1000 видів ролетних штор та 2000 видів тканин.

Професійний підбір та монтаж

Досвід роботи наших спеціалістів понад 10 років. Монтаж 24/7.

Індивідуальний підхід

Пріоритетний принцип роботи нашої компанії – індивідуальний підхід до кожного клієнта

Чіткий розрахунок вартості

Ви приймаєте зважене рішення про придбання та встановлення, знаючи точний прорахунок вартості

Гарантія

На всю продукцію Ви отримуєте гарантійне обслуговування терміном на 2 роки

Купити захисні ролети на альтанку у Києві - різновиди

Захисні ролети на альтанку представлені у двох основних різновидах – прозорі та захисні.

  1. Прозорі ролети для альтанки.  Такі цікаві рішення з полікарбонату дозволяють забезпечити влучення денного світла на 90%, при цьому ультрафіолетове випромінювання розсіюється.  Цікавою особливістю таких конструкцій є можливість обмеження огляду ззовні: це означає, що альтанки, що знаходяться всередині, зможуть бачити обстановку на вулиці, а ось дивляться ззовні всередину не побачать нічого.  При необхідності можна вибрати полотна із підвищеною міцністю.  Завдяки такій особливості можна буде захистити простір і від зламування.  Досить щільні ролети здатні захистити простір від опадів або зимових вітрів.
  2. Захисні ролети для альтанок.  Захисні полотна нагадують варіанти, які досить часто встановлюються на вікнах приватних будинків.  Вони дозволяють досягти повноцінного захисту від зломів: їх неможливо пошкодити механічним шляхом.  Крім того, такі конструкції дозволяють створити завершений зовні фасад.  Щільні захисні ролети для альтанок повноцінно захищають майданчик від сторонніх цікавих поглядів.  Самі по собі полотна важать небагато, завдяки чому їх можна легко піднімати і опускати при необхідності.  Щільні ролети зберігають оптимальні показники мікроклімату всередині, дозволяють заощаджувати кошти на витрати енергетичних ресурсів.  Крім того, вони забезпечують хорошу шумоізоляцію.

Наші роботи

Виклик майстра додому

Наші партнери
Сертифікати та ліцензії

Питання - відповідь

Залиште заявку на розрахунок