Рулонні штори фотодруком

Тканинні ролети заслужили високу оцінку і дизайнерів, і рядових покупців через свою чудову функціональність, широкий асортимент і багату кольорову гаму матеріалів.  Ролетні конструкції чудово гармонують з будь-яким інтер'єром і стилем приміщень, відмінно виконують роль штор, що затемнюють або розсіюють денне світло, і тому їх широке поширення цілком виправдане.

Введення інноваційних технологій призвело до ще більшої комфортності використання ролетних конструкцій – наприклад, встановлення електроприводу значно полегшує експлуатацію всієї системи.  Якщо ви використовуєте автоматичну систему управління, то її налаштування має проводитися лише досвідченими та кваліфікованими спеціалістами, це забезпечить безперебійну роботу всієї конструкції.

Одним з ефектних дизайнерських рішень є рулонні штори з фотодруком, які можуть стати чудовою деталлю в декоруванні вашого будинку.

Оформити замовлення

Ми робимо свою роботу якісно і цьому сприяють сучасні підходи до виготовлення продукції

Наші переваги

7 років на ринку України

За 7 років плідної роботи – понад 10 тисяч щасливих клієнтів.

Широкий асортимент продукції

Понад 15 видів ролет, понад 1000 видів ролетних штор та 2000 видів тканин.

Професійний підбір та монтаж

Досвід роботи наших спеціалістів понад 10 років. Монтаж 24/7.

Індивідуальний підхід

Пріоритетний принцип роботи нашої компанії – індивідуальний підхід до кожного клієнта

Чіткий розрахунок вартості

Ви приймаєте зважене рішення про придбання та встановлення, знаючи точний прорахунок вартості

Гарантія

На всю продукцію Ви отримуєте гарантійне обслуговування терміном на 2 роки

Купити рулонні штори з фотодруком у Києві: технологія та характеристика

Під послугою фотодруку на ролетах з тканини мають на увазі нанесення малюнка, обраного замовником – це може бути гарний морський або гірський пейзаж, сімейна фотографія, зображення улюблених героїв коміксів та мультсеріалів тощо.

Для ролетних конструкцій, призначених для встановлення в ресторани, кафе або різні установи, можливе нанесення логотипів компанії та фірмових знаків, це чудово підвищує імідж закладу.

Технології нанесення малюнка існують понад 30 років:

  • Термодрукований спосіб полягає в нанесенні натуральних фарб на тканину тонким шаром, але багаторазово – за рахунок цього матеріал набуває чудової стійкості до вигоряння, відштовхує пил та бруд.
  • Ультрафіолетовий фотодрук передбачає використання струминного принтера, який наносить особливу фарбу.  Вона висихає під дією ультрафіолетових променів – за рахунок цього виріб набуває захисних властивостей, не втрачає яскравості при хімчистці, не ламається малюнок при частому скручуванні в рулон.
  • Друк Сольвента – цей спосіб підходить тільки для певних тканин з хорошим показником світлонепроникності, тому рулонні штори, виготовлені таким чином, використовують для систем, що повністю або частково затемняють приміщення (Dim-Out, Black-Out).

Всі ці технології характеризуються високою якістю нанесення зображення, яскравістю малюнків, стійкістю до зминання, вологості тощо.  Саме тому рулонні штори з фотодруком мають стійкий широкий попит серед покупців.

Застосування та догляд за ролетами з фотодруком

Ви можете замовити друк будь-якого зображення на тканинних ролетах для вашої оселі або квартири, варіювати малюнки для кожної кімнати в залежності від її функціональної спрямованості.

Наприклад, для спальні чудово підійдуть нейтральні морські пейзажі чи класичні репродукції відомих картин.

Дитяча та ігрова кімната вашої дитини може бути оформлена у стилі улюблених мультяшних героїв, а їхні зображення нанесені на рулонні штори.

Для кухонних вікон чудово підходять барвисті натюрморти із фруктів та овочів, а для вітальні чи кабінету – традиційні спокійні графічні малюнки.

Висока якість виготовлення ролетних штор зумовила надійний захист від пилу та бруду, від впливу ультрафіолету сонячних променів, але мінімальний догляд за конструкціями все ж таки потрібен.  Раз чи два на рік можна видалити бруд пилососом або вологою губкою, боротьбу зі стійкими забрудненнями краще доручити фахівцям.  Також необхідно регулярно протирати захисний короб системи та планки з перемикачами

Наші роботи

Виклик майстра додому

Наші партнери
Сертифікати та ліцензії

Питання - відповідь

Залиште заявку на розрахунок