Ворота в Києві

Ворота

 • Секційні ворота

  2000 грн/кв метр

 • Промислові ворота

  2500 грн/кв метр

 • Гаражні ворота

  2000 грн/кв метр

 • Відкатні ворота

  2000 грн/кв метр

Ми робимо свою роботу якісно і цьому сприяють сучасні підходи до виготовлення продукції

Наші переваги

7 років на ринку України

За 7 років плідної роботи – понад 10 тисяч щасливих клієнтів.

Широкий асортимент продукції

Понад 15 видів ролет, понад 1000 видів ролетних штор та 2000 видів тканин.

Професійний підбір та монтаж

Досвід роботи наших спеціалістів понад 10 років. Монтаж 24/7.

Індивідуальний підхід

Пріоритетний принцип роботи нашої компанії – індивідуальний підхід до кожного клієнта

Чіткий розрахунок вартості

Ви приймаєте зважене рішення про придбання та встановлення, знаючи точний прорахунок вартості

Гарантія

На всю продукцію Ви отримуєте гарантійне обслуговування терміном на 2 роки

Щоб убезпечити територію свого гаража, дачної ділянки або промислового підприємства, ви обгороджуєте землю парканом і встановлюєте ворота, як єдине контрольоване місце проїзду транспорту. Вибір конструкції воріт повністю залежить від ваших побажань та фінансових можливостей, а також від ландшафту прилеглої території, виду огорожі та необхідної функціональності комірної системи.

Простіше кажучи, при виборі воріт потрібно враховувати зовнішній вигляд усієї огороджувальної конструкції та кількість автотранспорту, який проїжджатиме через цей в'їзд-виїзд щодня. Для ухвалення рішення розумно дізнатися заздалегідь, які саме ворота та їхні види зараз пропонуються на будівельному ринку. 

Типи воріт 

За типом розміщення воріт можна відразу ж виділити дві системи – гаражні та зовнішні. Як відомо, перші встановлюються на в'їзді в гаражне приміщення, другі – на в'їзді на територію. Обидва типи воріт можуть мати різні конструкції

 • Розпашні ворота вважаються найбільш простою і дешевою конструкцією, це звичайні ворота, які відчиняються на обидві сторони, пропускаючи машину.  Установка такої системи вимагає наявності вільного місця перед огородженням, тому не скрізь може бути реалізований цей варіант.
 • Відкатні ворота є конструкцією, в якій ворота звільняють місце для проїзду, від'їжджаючи безпосередньо за паркан.  Розмір такої комірної системи може бути до 8-10 метрів, тобто через ворота вільно проїдуть відразу кілька машин.  Відкатні ворота встановлюються в будь-якому місці, іноді обмеженням стає відсутність електрики, необхідного для роботи автоматичної системи управління.
 • Секційні ворота складаються з окремих секцій, з'єднаних між собою шарнірними системами.  Все полотно воріт під час відкриття піднімається вгору і там акуратно укладається в спеціальному коробі або під стелею приміщення.  Секційна конструкція вимагає наявності вільного місця у верхній частині отвору, що встановлюється як при в'їзді в гараж, так і на зовнішній огорожі.  Різновидом секційних систем є так звані рулонні ворота, відмінність яких полягає лише у розмірі секцій – у рулонних конструкціях вони називаються ламелями.

За типом управління комірні системи поділяються на види:

 1. Ворота з ручним управлінням має сенс встановлювати ворота на дачній ділянці або невеликому домоволодінні, де через день через воріт проріз проїжджає 1-2 машини.  Розміри такої конструкції зазвичай невеликі, тому відкривання-закривання вручну не становить особливих труднощів.
 2. Ворота з автоматичним керуванням встановлюють і на промислових об'єктах, і на в'їзді в особистий гараж або приватну ділянку – комфорт та легкість експлуатації таких конструкцій заслужили на визнання у сучасних споживачів.  Автоматичні ворота управляються за допомогою пульта дистанційного керування або кнопки, розташованої поряд з прорізом, електродвигун плавно підніме секційну конструкцію або відкриє полотно воріт без будь-яких зусиль з вашого боку.  Автоматична система надає також можливість відкрити ворота вручну за відсутності електрики, тому при замовленні цей аспект можна обумовити.

Особливе місце займають звані промислові ворота, які встановлюють при в'їзді великі промислові об'єкти.  Трафік через такі прорізи зазвичай досить значний, тому замовники зупиняються на найнадійніших і найсучасніших варіантах комірних систем, які забезпечують довготривале та надійне функціонування.

Які вибрати

Як уже вказувалося, вибір воріт повністю залежить від ваших побажань та призначення об'єкта.  Наприклад, для невеликого приватного домоволодіння цілком підійдуть розпашні ворота за умови наявності вільної території поруч із отвором, їх також можна відкривати за допомогою автоматики.  Якщо ж необхідно заощадити простір чи ви хочете надати ділянці більш сучасний вигляд, краще зупинитися на воротах відкатного або секційного типу, забезпечених автоматичною системою управління.

Для величезного агрохолдингу, заводу чи складу доведеться встановити спеціальні промислові, відкатні ворота з автоматичним управлінням – адже трафік машин та вантажів через ворота буде досить активним.

Виклик майстра додому

Наші партнери
Сертифікати та ліцензії

Залиште заявку на розрахунок