В'їзні ролетні ворота

В'їзні ролетні ворота

Зовнішній вигляд вашої присадибної або дачної ділянки залежить не тільки від краси самої оселі, але і від дизайну конструкцій, що захищають.  Погодьтеся, що дерев'яний паркан, що покосився, зі старими воротами і скрипучою хвірткою псує загальне враження, тоді як сучасний, стильно оформлений в'їзд привертає увагу елегантністю і надійністю.

Огороджувальні системи складаються із паркану та воріт, часто встановлюється також хвіртка.  З цих елементів найскладніше вибрати варіант в'їзних воріт, тому що прийняття рішення залежить від характеру місцевості, наявності вільного місця для відкату стулок, рівня поверхні ґрунту та багатьох інших критеріїв.  З численних типів в'їзних воріт лише один вид встановлюється за будь-яких умов, незалежно від перерахованих конкретних умов – це в'їзна ролетна брама.

Ролети: конструкція та переваги системи

Ролетна система в'їзних воріт принципово мало відрізняється від аналогічних ролетних конструкцій на віконних, дверних або гаражних отворах - полотно, що складається з профільних ламелей, намотується на міцний металевий вал, який розташовується у верхній частині воріт.  Зазвичай вал ховається в оформленому коробі разом з механізмом автоматичного управління воротами, а підйом і спуск полотна проводиться натисканням кнопки на пульті дистанційного керування або кнопку розміщують безпосередньо на бічній частині воріт з внутрішньої сторони, іноді в інших місцях, зручних для замовника.

Оформити замовлення

Ми робимо свою роботу якісно і цьому сприяють сучасні підходи до виготовлення продукції

Наші переваги

7 років на ринку України

За 7 років плідної роботи – понад 10 тисяч щасливих клієнтів.

Широкий асортимент продукції

Понад 15 видів ролет, понад 1000 видів ролетних штор та 2000 видів тканин.

Професійний підбір та монтаж

Досвід роботи наших спеціалістів понад 10 років. Монтаж 24/7.

Індивідуальний підхід

Пріоритетний принцип роботи нашої компанії – індивідуальний підхід до кожного клієнта

Чіткий розрахунок вартості

Ви приймаєте зважене рішення про придбання та встановлення, знаючи точний прорахунок вартості

Гарантія

На всю продукцію Ви отримуєте гарантійне обслуговування терміном на 2 роки

Крім основних переваг компанія "Васант" гарантує:

  • ролетні ворота від виробника.
  • монтаж у будь-який час дня та ночі,
  • виготовлення до 3-х днів,
  • безкоштовну доставку,
  • якісне сервісне обслуговування,
  • європейська якість.

Головна перевага будь-якої ролетної системи полягає в універсальності – такі конструкції практично не вимагають додаткового місця під час функціонування та довгої попередньої підготовки.  Простіше кажучи, ви можете встановити ролети на вікна за пару годин і не вираховувати відстань до стіни або найближчих меблів – ролетна система відкривається і закривається дуже зручно.

Той самий принцип універсальності відноситься і до ролетних воріт – вам не доведеться враховувати площу ділянки, необхідну для розкриття стулок або вирівнювати ґрунт перед встановленням такої системи.

Властивості ролетних воріт

Характеристики ролетних воріт включають:

  • Стійкість до злому;
  • Стійкість до кліматичних факторів;
  • Легкість та швидкість установки;
  • Комфортність управління та експлуатації.

Ролетний тип воріт відрізняється універсальністю та легкістю установки, при цьому така конструкція досить надійна та міцна.  Використання у виробництві таких воріт екструдованого профілю підвищує клас безпеки конструкції та практично повністю блокує роботу потенційного зломщика – пошкодити та відкрити ворота зовні неможливо.  Насамперед, зламати безшумно пінозаповнений профіль можливому грабіжнику буде вкрай складно, а по-друге – спроба розрізати полотно воріт або дістатися системи відкривання займе велику кількість часу.

Крім того, при несанкціонованій спробі підняти полотно без провороту валу відбувається блокування воріт, так як кріплення ролетного полотна до валу влаштовано особливим чином - конструкція ригельна на валу не дозволить підняти ворітне полотно можливому грабіжнику.

Ролетне полотно має також вітростійкість, незважаючи на досить велику площу, в залежності від необхідних розмірів полотна воріт проводяться додаткові роботи з укріплення конструкції.
І нарешті, в'їзна ролетна брама не тільки чудово виконує свої загороджувальні функції, але і є важливим декоруючим елементом при оформленні загального дизайну вашої дачної ділянки.  Сучасний та стильний вигляд, можливість вибору необхідної колірної гами профільного полотна, комфортне управління та високий ступінь надійності впевнено говорять на користь встановлення саме цієї конструкції.

Управління та експлуатація 

Ролетні в'їзні ворота найчастіше управляються за допомогою автоматичної системи, електродвигун поміщається у верхню частину воріт разом із валом. Механічна система управління є не особливо зручною для відкриття-закриття таких об'ємних ролет, тому рекомендується відразу ж встановлювати автоматику разом із загальною конструкцією – зробити це після збирання воріт набагато складніше.

Крім автоматичної запірної системи, на в'їзні ворота можуть встановлюватися і механічні замки, ригелі та ін. – для більшої надійності та безпеки.

Ролетні в'їзна брама не вимагають особливих умов експлуатації, міцність фарбування полотна гарантує довговічність пристойного зовнішнього вигляду, а коректна установка забезпечує нормальне використання як самих воріт, так і супутніх систем управління. Безумовно, що надто інтенсивне та часте відкриття-закриття воріт призводить до збоїв у роботі, але зазвичай такі конструкції розраховані на 20-30 тисяч відкриттів.

Наші роботи

Виклик майстра додому

Наші партнери
Сертифікати та ліцензії

Залиште заявку на розрахунок