Рулонні штори відкритого типу в Києві

Рулонні штори відкритого типу є одним з найсучасніших дизайнерських відкриттів, які кріпляться безпосередньо на вікна і чудово регулюють ступінь освітленості будь-якої кімнати.

Система ролетних штор складається з:

 • валу,
 • відрізку полотна, що намотується на цей вал,
 • напрямних планок з боків віконного отвору.

При розмотуванні полотна штора опускається і затінює приміщення, при намотуванні тканини на вал відповідно кімната знову освітлюється сонячними променями.

Ступінь освітленості кімнати також залежить від типу тканини, яку використовували для виготовлення ролет.  Ви можете вибрати світлі штори (майже повністю пропускають світло), затінюють (частково пропускають) або темні (не сонячні промені, що зовсім не пропускають).

Оформити замовлення

Ми робимо свою роботу якісно і цьому сприяють сучасні підходи до виготовлення продукції

Наші переваги

7 років на ринку України

За 7 років плідної роботи – понад 10 тисяч щасливих клієнтів.

Широкий асортимент продукції

Понад 15 видів ролет, понад 1000 видів ролетних штор та 2000 видів тканин.

Професійний підбір та монтаж

Досвід роботи наших спеціалістів понад 10 років. Монтаж 24/7.

Індивідуальний підхід

Пріоритетний принцип роботи нашої компанії – індивідуальний підхід до кожного клієнта

Чіткий розрахунок вартості

Ви приймаєте зважене рішення про придбання та встановлення, знаючи точний прорахунок вартості

Гарантія

На всю продукцію Ви отримуєте гарантійне обслуговування терміном на 2 роки

Конструкції рулонних штор поділяються на відкриті та закриті системи:

 • рулонні штори відкритого типу, включають металевий вал, що знаходиться у відкритому доступі, саме полотно ролети з планкою внизу для рівномірного розмотування;
 • закриті рулонні штори - вал захований у пластикову касету у верхній частині вікна.  Туди ж встановлюється механізм автоматичного управління шторами.

Які переваги покупки рулонних штор відкритого типу у Києві?

Купити рулонні штори відкритого типу в Києві пропонує компанія «Васант»

Такі штори мають ряд переваг:

 • Надійна та проста система, що підходить у тому числі і для нестандартних вікон;
 • Більше економна вартість;
 • Можливість установки в різних частинах вікна – на самий отвір, на раму, можна прикріпити до стелі або до стіни;
 • Можливість самостійної установки за умови мінімального набору інструментів.
 • Управління ролетними конструкціями може здійснюватися як ручним, і автоматичним способом.
 • Ціни на рулонні штори відкритого типу в Києві досить демократичні.

На що звернути увагу перед купівлею рулонних штор відкритого типу?

Важливо заздалегідь визначити, куди саме ви прикріплюватимете рулонні штори відкритого типу і яку систему управління плануєте використовувати тому, що від ваших рішень безпосередньо залежить розмір металевого валу.

Наприклад, для невеликих та нешироких тканинних ролет, які встановлюються на саму стулку вікна, можна вибрати стандартний вал із ланцюжковим механізмом ручного керування.  А ось для масивних штор, що закривають повністю віконний отвір з напуском по стінах, краще придбати більш потужну конструкцію, щоб уникнути деформації валу і поломки всієї системи.

Залежно від місця встановлення рулонної конструкції необхідно ретельно визначити необхідні розміри – довжину та ширину штори.

 • Штора розташовуватиметься всередині віконного отвору – потрібно відміряти відстань трохи менше ширини отвору, щоб краї тканинної ролети не чіплялися за укіс вікна;
 • Ролету збираєтесь повісити на саму раму - тоді до ширини скла можна додати 1-2см, щоб щільніше перекрити доступ денному світлу при опусканні штори;
 • Рулонна штора буде прикріплена до стіни над отвором вікна – також краще додати кілька сантиметрів, щоб забезпечити кращу затіненість.

Чому варто замовити рулонні штори відкритого типу у Києві в компанії «Васант»?

Купити рулонні штори відкритого типу у Києві в компанії «Васант» варто, тому що:

 • В середньому, виготовлення рулонних штор відкритого типу займає до 2 робочих днів, рулонні штори автоматичні виготовляються до 7 робочих днів.  На будь-яку рулонну штору надаємо 2 роки гарантії на механізми та тканину.  На монтаж також надається гарантія – 1 рік.
 • Доставка та монтаж проводиться протягом одного робочого дня (якщо по місту Київ).  В інші міста термін доставки залежать від компаній-перевізників.
 • Ручний варіант управління має на увазі використання ланцюжка або спеціальних пружин, за допомогою яких можна підняти або опустити штору на певну висоту.
 • Автоматичний спосіб включає установку механізму управління за допомогою пульта дистанційного керування або кнопки, розташованої на бічній частині віконного отвору.

Використання рулонних штор відкритого типу в Києві набагато зручніше, ніж декорування вікон за допомогою фіранок і гардин.

 • По-перше, ролети підходять до всіх стилів інтер'єрів, важливо лише правильно підібрати забарвлення тканини, ролетні штори можна використовувати також і в поєднанні з традиційними портьєрами;
 • По-друге, рулонні штори відкритого типу набагато легші в управлінні;
 • По-третє, ролети - це прекрасна, проста і зручна конструкція, яка набагато сучасніша і простіше, ніж громіздкі фіранки.

Наші роботи

Виклик майстра додому

Наші партнери
Сертифікати та ліцензії

Питання - відповідь

Залиште заявку на розрахунок