Автоматичні

Автоматичні

Автоматичні ролети - зручні в процесі експлуатації моделі, які все частіше встановлюють люди у своїх будинках.  Особливо високо такі рішення цінуються в поганих погодних умовах: наприклад, під час сильного морозу чи дощу не хочеться виходити з дому чи машини, щоб відчинити та закрити ворота у гараж.

Вирішення такої проблеми дуже просте та недороге – встановлення спеціального приводу та використання системи дистанційного керування.  Натискання однієї клавіші на пульті буде достатньо, щоб механізм спрацював.

Переваги автоматичних ролет

Автоматичні ролети – це міцні металеві конструкції, які користуються заслуженою популярністю серед мешканців приватних будинків.  Надійний механізм забезпечує плавний рух полотна вгору і вниз у час дня.  Завіси, оснащені приводом та системою дистанційного керування, відрізняються кількома перевагами.

 1. Простота у використанні.  Клієнти, які відмовилися від автоматики, змушені в потрібний час проводити обхід будівлі, щоб закрити гаражні ролети, а також віконні.  Все це займає час, а в холодну пору року взагалі здається повноцінним мукою.  Варіанти, оснащені приводом та спеціальним пультом, дозволяють закрити та відкрити все, що потрібно, не виходячи з дому.  Крім цього, можна працювати як з кожним полотном окремо, так і об'єднати металеві конструкції в кілька груп.
 2. Надійний механізм.  Щоби ролети радували покупців своїм безперебійним функціонуванням, виробники оснащують їх надійними механізмами.  Завдяки цьому можна не переживати, що одного разу не можна буде відкрити або закрити полотна.
 3. Можливість додаткових функцій

Оформити замовлення

Ми робимо свою роботу якісно і цьому сприяють сучасні підходи до виготовлення продукції

Наші переваги

7 років на ринку України

За 7 років плідної роботи – понад 10 тисяч щасливих клієнтів.

Широкий асортимент продукції

Понад 15 видів ролет, понад 1000 видів ролетних штор та 2000 видів тканин.

Професійний підбір та монтаж

Досвід роботи наших спеціалістів понад 10 років. Монтаж 24/7.

Індивідуальний підхід

Пріоритетний принцип роботи нашої компанії – індивідуальний підхід до кожного клієнта

Чіткий розрахунок вартості

Ви приймаєте зважене рішення про придбання та встановлення, знаючи точний прорахунок вартості

Гарантія

На всю продукцію Ви отримуєте гарантійне обслуговування терміном на 2 роки

Крім основних переваг компанія "Васант" гарантує:

 • ролетні ворота від виробника.
 • монтаж у будь-який час дня та ночі,
 • виготовлення до 3-х днів,
 • безкоштовну доставку,
 • якісне сервісне обслуговування,
 • європейська якість.

Купити автоматичні ролети варто завдяки комфорту у використанні.  Забезпечується він завдяки впровадженню спеціальних розробок, які роблять весь процес використання ще зручнішим.  Наприклад, можна встановити кілька датчиків, на які реагуватиме автоматичний привід.

Датчик погоди даватиме команду на закриття ролет у разі, коли почнуться сильні опади.  Також існують і моделі, які реагую на добу за вікном.  Коли на вулиці стає темно, вони закриваються в автоматичному режимі, коли світло відкриваються.

Установка таймера – ще одне сучасне напрацювання, яке дозволяє зробити процес управління ще простіше.  Так, клієнт може сам встановити час відкриття та закриття полотна, значно спростивши таким чином собі життя.

Автоматичні ролети виготовляються з ударостійкого металу.  Завдяки цьому завіса виходить такою міцною: їй не страшні механічні пошкодження будь-якого типу.

Коли рекомендується встановлювати автоматичне керування ролетами

Автоматичні ролети виготовляються за бажанням клієнта.  Але є випадки, коли установка приводу справді необхідна:

 1. Площа полотна більше 7,5 м2, а вага перевищує 60 кг: вручну керувати такими моделями досить важко.
 2. Обладнання для в'їзду в гараж.  Пов'язано це з тим, що такі ворота набагато складніше зламати та проникнути всередину, ніж у випадку з механічним керуванням.
 3. Для комфортного проживання у приватних будинках чи квартирах, де встановлено багато вікон, прикритих ролетами.
 4. Для швидкого відкривання та закривання металевих воріт: достатньо лише натиснути одну кнопку.

Такі рішення можна інтегрувати і в систему «Розумний дім»: завдяки цьому проживання стане ще комфортнішим.  Полотно рухатиметься поступово і плавно, не створюючи зайвого шуму.

Наші роботи

Виклик майстра додому

Наші партнери
Сертифікати та ліцензії

Залиште заявку на розрахунок