Великих розмірів

Рулонні штори великих розмірів

Для затемнення нестандартних віконних отворів у кінотеатрах, демонстраційних залах, зимових садах, офісах, банках та інших розважальних чи торговельно-фінансових установах використовуються рулонні штори великих розмірів.  Як правило, у таких приміщеннях стоять величезні панорамні вікна, тому встановлення ролетних систем звичайної ширини та довжини там недоцільне.

Також система ролет величезного розміру може використовуватися для поділу на зони в просторому приміщенні, для установки в альтанках, на верандах і мансардах.  Для кожного типу приміщення можна підібрати найкращий варіант цього типу штор.

Під великим розміром ролетної штори мають на увазі ширину від 90см, але зазвичай така ширина - близько 1,5 м і більше.  Як і інші нестандартні види будь-якої продукції, ролети великого розміру виготовляються за індивідуальним замовленням і коштують дещо дорожче.

Оформити замовлення

Ми робимо свою роботу якісно і цьому сприяють сучасні підходи до виготовлення продукції

Наші переваги

7 років на ринку України

За 7 років плідної роботи – понад 10 тисяч щасливих клієнтів.

Широкий асортимент продукції

Понад 15 видів ролет, понад 1000 видів ролетних штор та 2000 видів тканин.

Професійний підбір та монтаж

Досвід роботи наших спеціалістів понад 10 років. Монтаж 24/7.

Індивідуальний підхід

Пріоритетний принцип роботи нашої компанії – індивідуальний підхід до кожного клієнта

Чіткий розрахунок вартості

Ви приймаєте зважене рішення про придбання та встановлення, знаючи точний прорахунок вартості

Гарантія

На всю продукцію Ви отримуєте гарантійне обслуговування терміном на 2 роки

Види штор великих розмірів

Великі тканинні ролети виготовляються за кількома принципами:

  • З цілісного полотна – фабричні верстати мають свої технологічні обмеження, тому ролети з цілого шматка тканини можна виготовити лише певного розміру.
  • З окремих відрізів матеріалу можна зробити будь-який розмір ролетної штори, шматки полотна з'єднують між собою способом спікання тканини, це надає всьому полотну штори додаткову міцність;
  • З окремих сегментів – окремі тканеві ролети з'єднані загальним управлінням, щільно прилягають друг до друга, становлячи майже єдине ціле.

Залежно від стилю і колірної гами приміщення ви зможете підібрати відповідне вам забарвлення ролетної тканини.

Вибір відкритої чи закритої системи обумовлений лише одним критерієм – бажанням замовника.  Якщо ви хочете використовувати відкриту систему, де вал знаходиться у відкритому доступі, краще обговорити додаткові 20-30 см тканини, щоб задрапірувати вал.

Якщо ви вибрали закриту систему, де вал захований у пластиковий короб, то саме туди можна також помістити і автоматику для управління ролетною конструкцією.

Особливості ролетних систем для великих вікон

Існують деякі технічні вимоги для коректної установки ролетних конструкцій для величезних вікон.
Діаметр металевого валу повинен бути не менше 6,5 см, у разі використання матеріалу підвищеної щільності - вал повинен бути виготовлений з додатковим запасом міцності (зазвичай вводяться ребра жорсткості), інакше можливе прогинання валу під вагою тканини.  Тільки так можна забезпечити безперебійну та надійну роботу всієї системи.

Якщо ширина отвору більше 3-4 метрів, то краще встановити кілька окремих конструкцій тканинних ролет із щільним приляганням один до одного, зазор зводиться до мінімуму за рахунок використання спеціальних кронштейнів.

Для установки великих рулонних штор у приміщеннях використовуються планки, що обтяжують, внизу ролетної тканини, а для запобігання ударам об стіну на такі планки додатково кріпляться пом'якшувальні подушечки, також використовується тросова система утримання штори.

Управління такими конструкціями залежить від розміру – порівняно невеликі рулонні штори (шириною 90см-1,5м) можна піднімати і опускати за допомогою ланцюжка або іншого способу ручного управління.  Найбільш потужні ролетні системи потребують вже автоматичного управління.

Цікаві дизайнерські рішення та зручність експлуатації рулонних штор великих розмірів зробили конструкції дуже популярними.  Ви можете не переживати, що тканина вигорить на сонці або сильно запиляється - матеріал просякнутий спеціальним складом, який захищає тканину від забруднень та вигоряння.

Наші роботи

Виклик майстра додому

Наші партнери
Сертифікати та ліцензії

Залиште заявку на розрахунок