Гратчасті ролети

Гратчасті ролети

Гратчасті ролети – це спосіб додатково захистити та убезпечити приміщення, чи це офіс, житловий будинок чи підприємство. Їх виготовляють із алюмінію або сталі для надійності конструкції. Кріплять їх як перешкоди на тих отворах, які найлегше зламати: вікна та двері. Зламати, пошкодити ролети ззовні складно та практично нереально. Винятки становлять ті випадки, коли при монтажі гратчастого ролета припустилися помилки. Така ахіллесова п'ята зіграє злий жарт з вашою безпекою та збереженням вашого майна.

Відмінність від інших моделей

Класичні звичайні ролети зі сталевого профілю виглядають непрезентабельно і грубо. А ґратчасті ролети не поступаються в надійності, але при цьому виглядають оригінально і стильно. З естетичного погляду це вдала конструкція. До того ж головна їхня відмінність і полягає саме у зовнішньому оформленні. Всі інші параметри зберігаються. Алюміній як матеріал має свої переваги: міцність і легкість. Власник без особливих зусиль може підняти ролет, коли це необхідно. Система управління залишається незмінною. Так існують два механізми:

 • ручний (коли людина власноручно контролює рівень підняття ґратчастого ролета);
 • автоматичний (людині допомагає у цьому спеціальний механізм, який працює завдяки підключенню до електромережі).

Останній варіант доречний при великих важких конструкціях. Це входи до складських приміщень, наприклад.

Оформити замовлення

Ми робимо свою роботу якісно і цьому сприяють сучасні підходи до виготовлення продукції

Наші переваги

7 років на ринку України

За 7 років плідної роботи – понад 10 тисяч щасливих клієнтів.

Широкий асортимент продукції

Понад 15 видів ролет, понад 1000 видів ролетних штор та 2000 видів тканин.

Професійний підбір та монтаж

Досвід роботи наших спеціалістів понад 10 років. Монтаж 24/7.

Індивідуальний підхід

Пріоритетний принцип роботи нашої компанії – індивідуальний підхід до кожного клієнта

Чіткий розрахунок вартості

Ви приймаєте зважене рішення про придбання та встановлення, знаючи точний прорахунок вартості

Гарантія

На всю продукцію Ви отримуєте гарантійне обслуговування терміном на 2 роки

Крім основних переваг компанія "Васант" гарантує:

 • захисні ролети від виробника.
 • монтаж у будь-який час дня та ночі,
 • виготовлення до 3-х днів,
 • безкоштовну доставку,
 • якісне сервісне обслуговування,
 • європейська якість.

Короб гратчастих роллет — що вибрати?

Головний фактор, який вплине на вибір короба, - це зовнішній вигляд будівлі, на якій фіксуватиметься ролет.  Існує на ринку сьогодні три види:

 • круглий - це підходящий варіант для будівлі з плавними лініями в архітектурі, потрібен для того, щоб підкреслити їх;
 • 45-градусний короб підкреслює лаконічність будівель, які замість помпезності мають чіткі чіткі лінії;
 • напівкругла конструкція короба акцентує увагу на прямокутних формах.

Від форми короба залежить виконання головної функції гратчастого ролета.  Як і раніше, надійність та рівень захисту залишається таким самим.  Тому вибір цього елемента базується лише на Вашому суб'єктивному уявленні про красу та естетичну складову.

  

Гратчасті ролети: плюси та мінуси

Перед іншими моделями ролетів та взагалі іншими способами надати приміщенню додатковий захист ґратчасті ролети мають свої переважні риси:

 1. Універсальність - такі ролети підходять всім прорізам від малого до великого.  Якщо ґрати потрібні великогабаритні, то алюмінієвий профіль додатково зміцнюється, щоб підвищити рівень міцності.
 2. Міцність.  Такі конструкції зазвичай відносяться за характерними особливостями до третього та четвертого рівнів протизломності.
 3. Постійна реклама, якщо гратчастий ролет на магазині (а це найпопулярніше рішення).  Тобто споруда не закриває повноцінного огляду на вітрину, на все, що відбувається всередині.  Отже, у покупців можуть побачити товар, який його зацікавив, навіть після закриття бутика.
 4. Безперешкодний рух ролета – це особливо важливий критерій у критичних ситуаціях, коли діяти потрібно без зволікань, швидко та чітко.
 5. Різноманітність відтінків – фахівці підбирають той тон, відтінок та колір, який найбільш вдало підходитиме під загальний інтер'єр фасаду будівлі.  Так Ви не погіршите зовнішній вигляд, а привнесете в нього фарби.

Не дивлячись на довговічність матеріалу та відсутність схильності до корозії, можлива і та ситуація, коли грати погано піднімаються та опускаються.  У такому разі Ви не повинні самостійно намагатися вирішити проблему.  Швидше за все, це сталося через початкову неправильну установку.  Вам слід у такому разі звернутися до майстра.  Причому зробити це якомога раніше, щоб подібна несправність не призвела до згубних наслідків.

Наші роботи

Виклик майстра додому

Наші партнери
Сертифікати та ліцензії

Залиште заявку на розрахунок