Гаражні ворота

Гаражні ворота

Гараж - місце, де автомобіль знаходиться в повній безпеці.  Викрадення, псування, шкідливий вплив зовнішнього середовища – цього можна уникнути, якщо виважено підійти до питання облаштування такої будови.  І далеко не останню роль у цій ситуації грають гаражні ворота.

Проблема їх вибору є надзвичайно актуальною для кожного власника транспортного засобу, а тому інформація про види та принципи функціонування таких пристроїв буде зовсім не зайвою.

Класифікація за принципом роботи

Конструкції цього типу можуть відрізнятися за типом матеріалів і виготовлятися з деревини, металосплавів, пластичних мас та інше.  Якщо ж говорити про способи функціонування, то вони поділяються на:

  • Автоматичні.

На сьогоднішній день це найзручніший і найпопулярніший тип воріт, тому що саме він гарантує оптимальний захист від сторонніх.  Крім іншого, їм характерні й деякі інші функції, наприклад, низька теплопровідність, компактність будівлі та естетика оформлення.

  • Механічні.

У цьому випадку всі дії користувач виконує вручну, а при експлуатації не потрібний пульт керування.

Оформити замовлення

Ми робимо свою роботу якісно і цьому сприяють сучасні підходи до виготовлення продукції

Наші переваги

7 років на ринку України

За 7 років плідної роботи – понад 10 тисяч щасливих клієнтів.

Широкий асортимент продукції

Понад 15 видів ролет, понад 1000 видів ролетних штор та 2000 видів тканин.

Професійний підбір та монтаж

Досвід роботи наших спеціалістів понад 10 років. Монтаж 24/7.

Індивідуальний підхід

Пріоритетний принцип роботи нашої компанії – індивідуальний підхід до кожного клієнта

Чіткий розрахунок вартості

Ви приймаєте зважене рішення про придбання та встановлення, знаючи точний прорахунок вартості

Гарантія

На всю продукцію Ви отримуєте гарантійне обслуговування терміном на 2 роки

Класифікація по конструкції

Сучасні виробники пропонують покупцям гаражні ворота у різних модифікаціях.  Головною відмінністю в даному моменті є не зовнішнє оформлення пристрої, а спосіб його відкривання та закривання.  З цієї точки зору можна відзначити такі найпоширеніші варіації:

  • Орні.

Найбільш популярні, схожі зовні на звичайні двері великого розміру, можуть бути як дво-, так і одностулковими.  Виготовляються з металу або деревини, для кращої теплоізоляції всередині можуть бути оснащені утеплювачем.  Їхнє кріплення на бічні стовпи або до отвору здійснюється за допомогою петель.

  • Секційні.

Складаються з декількох компонентів-секцій, які з'єднуються з використанням шарнірних кріплень - або вертикально або горизонтально.  Елементи можуть бути утеплені спеціальними матеріалами, або неутеплені.  Пересуваються секційні частини за допомогою спеціальних роликів, розташованих з боків на напрямних деталях.  У ролі основної виробної сировини найчастіше застосовують пластичні маси, теплостійке скло, пластини з алюмінію, дерево.

  • Поворотно-підйомні.

Гаражні ворота цього типу виготовляються із суцільного полотна, що повністю закриває в'їзд.  При розкриванні пристрій здійснює одночасно два рухи – вгору та в бік.  У нижній частині встановлюється довгий поріжок, який запобігатиме проникненню води та бруду всередину.

  • Рулонні.

Вони ж ролетні, що мають секційну будову, такі вироби при відкритті просто завертаються в рулон, який потім укладається у спеціалізовану коробку у верхній частині отвору.  Такі вироби можуть бути різних розмірів, причому всі компоненти будуть підлаштовані під потрібну величину.  При оснащенні автоматичним приводом користування воротами зручним та комфортним.

  • Відкатні.

Також передбачають виготовлення у вигляді щита, а для встановлення потрібна рама у фундаменті, електропривод та ролики з напрямними.  Принцип дії полягає у відкочуванні воріт убік.  При цьому зазвичай задіюється переважно автоматика.  Зручні в експлуатації, і відносно нескладні в установці, такі конструкції суттєво заощаджують простір і забезпечують гарне збереження тепла всередині приміщення.

Те, хто ще збирається будувати або купувати гаражне приміщення, вже спочатку повинен передбачити те, які гаражні ворота йому будуть потрібні, щоб вони змогли повною мірою виконувати свою основну функцію.

Наші роботи

Виклик майстра додому

Наші партнери
Сертифікати та ліцензії

Залиште заявку на розрахунок