Ролети з полікарбонату

Ролети з полікарбонату

Ролети з полікарбонату - це новітні розробки, які стануть чудовою прикрасою фасаду.  Крім цього, прозорі полотна стануть надійним захистом від злому та поганих погодних умов.  Рольставні можна використовувати і для того, щоб відрегулювати рівень освітленості приміщення.

Прозорі рольставні встановлюються на дверний або віконний отвір.  При необхідності прозорі ролети можна встановлювати і як перегородки в приміщенні.  Це дуже вдала ідея щодо зонування кімнати та виділення окремих ділянок.

Різновид прозорих ролет з полікарбонату

Ролети з полікарбонату – стильне та витончене рішення, яке може бути використане у різних об'єктах нерухомості.  Профілі виготовляються із алюмінію або металевого сплаву з підвищеними характеристиками міцності.  Під час виробництва прозорих рольставнів їм можна надати будь-яку геометричну форму: прямокутник, овал, трапеція, арка та багато інших.

Крім того, полікарбонатні ролети знаходять своє місце в оформленні літніх терас, альтанок, відкритих місцевостей, балконів, лоджій та інших подібних об'єктів.  Нерідко їх використовують і для декорування вітрин магазинів: вони не загороджують огляд, але захищають торговий майданчик від вандалів.  Фасад виходить стильним та сучасним.

Для виготовлення ролети використовується міцний прозорий полікарбонат, який забезпечує повноцінний захист від злому та негативних факторів навколишнього середовища.

 

Оформити замовлення

Ми робимо свою роботу якісно і цьому сприяють сучасні підходи до виготовлення продукції

Наші переваги

7 років на ринку України

За 7 років плідної роботи – понад 10 тисяч щасливих клієнтів.

Широкий асортимент продукції

Понад 15 видів ролет, понад 1000 видів ролетних штор та 2000 видів тканин.

Професійний підбір та монтаж

Досвід роботи наших спеціалістів понад 10 років. Монтаж 24/7.

Індивідуальний підхід

Пріоритетний принцип роботи нашої компанії – індивідуальний підхід до кожного клієнта

Чіткий розрахунок вартості

Ви приймаєте зважене рішення про придбання та встановлення, знаючи точний прорахунок вартості

Гарантія

На всю продукцію Ви отримуєте гарантійне обслуговування терміном на 2 роки

Захисні прозорі рольставні у Києві

Серед особливостей захисних прозорих ролет можна виділити ряд факторів.

 1. Повноцінний захист від негоди.  Міцний полікарбонат захищає приміщення від сильних опадів, пронизливого вітру та низьких температур.  Завдяки такій особливості всередині встановлюється комфортний мікроклімат.  Денне світло при цьому буде проникати без перешкод.
 2. Захищають кімнати від сторонніх поглядів.  Прозорі рольставні влаштовані в такий спосіб, що захищають простір від сторонніх цікавих поглядів.  Розглянути, що відбувається всередині та який там інтер'єр, буде неможливо.  Водночас огляд ізсередини залишається максимальним, що дозволить контролювати ситуацію ззовні.
 3. Захист від проникнення сонячних променів.  Контроль температурного режиму кімнати – ще одна функція прозорих ролетів.  Досягається збереження оптимальних показників завдяки тому, що полотна не пропускають пряме сонячне проміння.  На відміну від використання металевих віконниць у захисних ролетах, усередині буде досить світло.  Прозорий матеріал добре пропускає денне світло, розсіюючи при цьому шкідливі сонячні промені.  У закритому положенні полікарбонатні моделі не перешкоджають проникненню денного світла.  При цьому нагріватись приміщення не буде за рахунок розсіювання прямих сонячних променів.
 4. Збереження температури в холодну пору року.  Ще одна позитивна риса полікарбонатних ролет - здатність зберігати оптимальні температурні режими в холодну пору року.  Кімнати будуть захищені від проникнення холодного повітря, при цьому денне світло проникатиме у великій кількості.
 5. Захист від злому.  Міцні ролети з ударостійкого полікарбонату протистоять механічним пошкодженням: їх неможливо зламати та проникнути всередину.  Відповідно до проведених випробувань, прозорі накладки на віконні та дверні отвори за міцністю можна порівняти з металевими дверима.

Купити прозорі ролети з полікарбонату у Києві

Сучасні виробники пропонують багато варіантів для будь-якого приміщення.  Залежно від того, який профіль буде використаний, прозорі ролети із полікарбонату діляться на кілька різновидів.

 • Легка.  Її основна функція полягає у захисті приміщення від сторонніх шумів з вулиці та холодного вітру.  Такі моделі не підійдуть як захист від злому: їх можна зламати механічним шляхом.
 • Посилена.  А ось така конструкція якраз добре підійде для використання як захисна накладка на вікна.  Вони забезпечать повноцінний захист від злому та проникнення злодіїв.
 • Гратчаста.  Профілі такого типу теж використовуються досить широко для підвищення безпеки приміщення.  Найчастіше вони зустрічаються у комерційній нерухомості: наприклад, у торгових точках.

Рольставні з полікарбонату - це стійкі багатофункціональні конструкції, які часто встановлюють як на віконні отвори, так і на балкони, альтанки, тераси та інші подібні об'єкти, що потребують повноцінного захисту від опадів та незаконного проникнення.

Відрізняються ролети з полікарбонату та за типом управління:

 • механічне.  У такому разі монтується стрічковий привід, тросовий редуктор, пружинний та карданний механізми.  Регулювати полімерні ролети потрібно буде в ручному режимі;
 • автоматика.  Для використання таких полотен встановлюється спеціальний привід та система дистанційного керування.  Завдяки цьому керувати становищем рольставні буде набагато простіше.

У випадку з автоматичними моделями можна встановлювати спеціальний таймер, датчики освітлення та погодних умов, які відкриватиме та закриватиме ролети в необхідний момент.

Переваги прозорих ролет із полікарбонату

Прозорі ролети – це оригінальна можливість захистити приміщення від ультрафіолетового випромінювання та отримати оптимально освітлені кімнати.  Серед переваг такого матеріалу:

 • захист від сильних поривів вітру та істотних опадів;
 • висока шумоізоляція;
 • можливість заощадити на споживанні електроенергії;
 • пропускна можливість світла сягає 90%;
 • забезпечують захист від злому.

Доступні ціни на прозорі ролети в Києві - це Васант!

Наші роботи

Виклик майстра додому

Наші партнери
Сертифікати та ліцензії

Питання - відповідь

Залиште заявку на розрахунок