Жалюзі з електроприводом у Києві

Автоматичні

Жалюзі з електроприводом у Києві – оптимальні рішення для тих, хто хотів би зробити свій будинок комфортним та зручним для проживання.  Управляти такими моделями дуже просто: достатньо лише натиснути на спеціальну кнопку, щоб полотно піднімалося чи опускалося.

Які переваги автоматичних жалюзі?

Автоматичні жалюзі – це оптимальне рішення для тих, хто хотів би створити комфортний будинок.  Тепер зникне необхідність постійно тягнути вручну за шнурок, щоб підняти або опустити полотно.  Крім цього, такі ролети можна зробити повноцінною частиною системи «розумний дім» – це зручно у процесі використання.

Жалюзі з електроприводом значно зручніше механічних.

Серед їх переваг можна назвати кілька важливих чинників.

  • Добре підходять для вікон великих вікон.  У такому випадку постійно тягнути шнурок буде незручно: для цього потрібно буде тягнутися на велику висоту або закривати кілька полотен, що незручно.
  • Підходять у тому випадку, коли у приміщенні кілька вікон.  Лише одним натисканням кнопки можна буде відкрити або закрити штори на кожному.
  • Призначені для дистанційного керування.  Наприклад, пульти можуть забезпечувати контроль за жалюзі навіть з великої відстані.
  • Є можливість встановити таймер: він дозволить піднімати та опускати полотно у строго відведений час.
  • Можна одночасно синхронізувати відкриття або закриття фіранок.

Автоматичні жалюзі день-ніч зношуються набагато повільніше, ніж аналоги з механічним типом керування.  Тканина залишається цілою навіть за кілька років після установки.

 

Оформити замовлення

Ми робимо свою роботу якісно і цьому сприяють сучасні підходи до виготовлення продукції

Наші переваги

7 років на ринку України

За 7 років плідної роботи – понад 10 тисяч щасливих клієнтів.

Широкий асортимент продукції

Понад 15 видів ролет, понад 1000 видів ролетних штор та 2000 видів тканин.

Професійний підбір та монтаж

Досвід роботи наших спеціалістів понад 10 років. Монтаж 24/7.

Індивідуальний підхід

Пріоритетний принцип роботи нашої компанії – індивідуальний підхід до кожного клієнта

Чіткий розрахунок вартості

Ви приймаєте зважене рішення про придбання та встановлення, знаючи точний прорахунок вартості

Гарантія

На всю продукцію Ви отримуєте гарантійне обслуговування терміном на 2 роки

Також автоматика чудово допомагає в тому випадку, якщо вікна знаходяться на великій висоті або у Вас встановлені штори день-ніч великих розмірів.  Цей принцип управління значно спрощує процес використання жалюзі загалом.

Які засоби управління жалюзі з електроприводом?

Автоматичні жалюзі з електроприводом можуть керуватися різними способами.  Їхня основна характеристика - дистанційна робота, що завжди набагато зручніше, ніж опускати або піднімати їх вручну.  Тепер не потрібно буде тягнутися до високо розташованих шнурок – достатньо лише натиснути на спеціальну кнопку.

Усього можна виділити кілька способів управління:

  1. В цьому випадку все просто – спеціальна клавіша призначена для підйому або спуску тканинного полотна.  Електропроводка з'єднує її з приводом, завдяки чому активізується його робота.  Перед установкою обов'язково зверніть увагу, щоб клавіша не ставала в серединне положення: це виведе привід з ладу.
  2. Настінний пульт або сенсорний передавач Цей принцип нагадує попередній, але є й суттєва різниця.  Вона полягає в тому, що в цьому випадку не прокладається проводка.
  3. Пульт дистанційного керування Пульти можуть бути як одноканальними (призначеними для керування всіма рулонними шторами у приміщенні одночасно), так і багатоканальними.  Якщо використовуватиметься пульт з інфрачервоним датчиком, то поруч із вікном безпосередньо встановлюється сенсор.  Щоб полотно опустилося або піднялося, потрібно потрапити точно в детектор.

При необхідності в автоматичні штори на день ніч можна встановити спеціальний датчик з фотоелементами.  Це означає, що жалюзі будуть реагувати на ступінь освітлення у приміщенні.  Датчики будуть реагувати на сонячне світло або електричне, що і приводитиме в дію встановлений привід.  Автоматичне керування дозволить створити комфортну обстановку у кімнаті.

Бажаєте купити жалюзі з електроприводом у Києві - звертайтесь у Васант!

Наші роботи

Виклик майстра додому

Наші партнери
Сертифікати та ліцензії

Питання - відповідь

Залиште заявку на розрахунок