Промислові ворота

Промислові ворота

Під промисловими воротами мають на увазі ворота, які встановлюються на промислових об'єктах або на в'їзді з інтенсивним рухом.  Експлуатаційні вимоги до таких конструкцій досить серйозні – адже часте відкриття-закриття, можливість злому та інші фактори зумовлюють певні правила виготовлення та монтажу.

Види промислових воріт

Виробничі об'єкти оснащуються такими типами ворітних систем:

  • Орні - традиційні ворота, що складаються з двох стулок.  Перевагою такої конструкції може вважатися її дешевизна та можливість встановлення у будь-якому місці у разі, якщо більш сучасні варіанти змонтувати неможливо з будь-яких причин.
  • Відкатні - це ворота, що дають можливість проїзду транспорту шириною до 12 метрів.  При цьому вимоги до відкатної системи регламентуються не тільки суто функціональними властивостями, а й дизайнерськими умовами, а також наявністю високоякісної автоматики та безперебійного енергопостачання.
  • Секційні ворота на сьогоднішній день є найбільш оптимальним варіантом конструкції, що закриває проїзд на виробничий, торговий або складський об'єкт.

Кожен тип воріт використовується в певних умовах, і вибір замовника залежить переважно саме від цих умов і власних переваг.

 

Оформити замовлення

Ми робимо свою роботу якісно і цьому сприяють сучасні підходи до виготовлення продукції

Наші переваги

7 років на ринку України

За 7 років плідної роботи – понад 10 тисяч щасливих клієнтів.

Широкий асортимент продукції

Понад 15 видів ролет, понад 1000 видів ролетних штор та 2000 видів тканин.

Професійний підбір та монтаж

Досвід роботи наших спеціалістів понад 10 років. Монтаж 24/7.

Індивідуальний підхід

Пріоритетний принцип роботи нашої компанії – індивідуальний підхід до кожного клієнта

Чіткий розрахунок вартості

Ви приймаєте зважене рішення про придбання та встановлення, знаючи точний прорахунок вартості

Гарантія

На всю продукцію Ви отримуєте гарантійне обслуговування терміном на 2 роки

Секційні промислові ворота

Воротна конструкція, що складається з окремих панелей, називається секційною – при відкритті секції розуміються до стелі приміщення під певним кутом або вертикально вгору на відкритих просторах.  Такий тип системи суттєво економить місце, що не скажеш про розстібну конструкцію, а також може керуватися вручну – що дуже проблематично при встановленні відкатних воріт.

Основні технічні характеристики та переваги секційних промислових воріт перераховані нижче:

  • Зовнішній вигляд підбирається під дизайн паркану або приміщення, відповідно до побажань замовника – можна створити справжній барвистий шедевр, розмістити рекламу підприємства тощо.
  • Забезпечення безпеки передбачає посилені показники міцності самих панелей та всіх комплектуючих.  Саме тому секційна промислова брама є успішною перешкодою на шляху потенційних грабіжників або вандалів, а використання сендвіч-панелей у виготовленні воріт гарантує також покращення теплоізоляції приміщення.
  • Легкість та простота експлуатації обумовлені застосуванням автоматичних дистанційних систем керування за допомогою пульта дистанційного керування або стаціонарної кнопки, розташованої біля воріт.  Також можливе підключення особливого модуля на смартфоні або айфоні, що дозволяє відчинити-закрити ворота.  При цьому зберігається шанс на відкриття воріт і у разі несподіваного припинення подачі електрики - відбудеться внутрішнє або зовнішнє розблокування системи, і ворота можна відкрити-закрити, доклавши при цьому, звичайно, серйозне зусилля.

Надійність і привабливість секційної конструкції воріт заслуговує на широке визнання у світі, і тому в Україні також можна встановити промислові ворота на практично будь-який виробничий або торговельний об'єкт.

Нюанси монтажу та використання

Ворота для промислових об'єктів зазвичай мають значні розміри і відповідну вагу, але процес установки, що виконуються фахівцями, не займе більше 4-5 годин.  При цьому відразу ж монтується автоматична система управління, що дозволяє без проблем відчиняти та зачиняти ворота.

Часто конструкція включає хвіртки для проходження співробітників на об'єкт – це суттєво економить ресурсний час експлуатації промислових воріт.  Місце і розміри такої хвіртки також завжди обмовляються із замовником, двері постачаються окремим замком.  Крім хвіртки, для підприємств автосервісу іноді передбачають також невеликі вікна у полотні секційних воріт.

Промислові ворота є найкращим наміром для забезпечення безпеки та функціональності виробничого об'єкта і тому їхнє встановлення сьогодні вважається актуальним і правильним рішенням.

 

Наші роботи

Виклик майстра додому

Наші партнери
Сертифікати та ліцензії

Залиште заявку на розрахунок