Вертикальні маркізи у Києві

Вертикальні

Серед захисних пристроїв для вікон виділяються вертикальні маркізи, які нагадують звичайні та широко поширені тканинні ролети (рулонні штори), тільки маркізи кріпляться зовні будівлі, і для їх виготовлення використовуються набагато міцніші та високоякісні матеріали з підвищеним рівнем зносостійкості.

Вертикальні маркізи є простою конструкцією:

  • що складається з алюмінієвого валу з намотаним на нього полотном щільної тканини,
  • бічних спрямовуючих планок.

Компактні маркізи надійно захищають будь-яке приміщення від перегріву через віконні отвори, а також захищають шибки від інших кліматичних впливів.

Пропонуємо замовити вертикальні маркізи в різних видів від "Васант"

У компанії "Васант" можна замовити вертикальні маркізи в Києві наступних видів:

  • Відкрита система – полотно намотується на вал повністю відкритий.
  • Касетна система – вал із полотном захований у спеціальний короб.
  • Касетна система з напрямними планками – містить бічні профілі, які ще надійніше утримують полотно.

При необхідності можна легко регулювати висоту підйому маркіз, тоді або створюється приємна тінь на вікна, що захищає від прямого сонячного проміння, або вікна і двері повністю закриваються такими «шторами».  Ви можете встановити автоматичну систему управління конструкцією, просто піднімати і опускати полотно на потрібну висоту одним натисканням кнопки на пульті дистанційного керування або за допомогою клавіші поруч із вікном.

 

Оформити замовлення

Ми робимо свою роботу якісно і цьому сприяють сучасні підходи до виготовлення продукції

Наші переваги

7 років на ринку України

За 7 років плідної роботи – понад 10 тисяч щасливих клієнтів.

Широкий асортимент продукції

Понад 15 видів ролет, понад 1000 видів ролетних штор та 2000 видів тканин.

Професійний підбір та монтаж

Досвід роботи наших спеціалістів понад 10 років. Монтаж 24/7.

Індивідуальний підхід

Пріоритетний принцип роботи нашої компанії – індивідуальний підхід до кожного клієнта

Чіткий розрахунок вартості

Ви приймаєте зважене рішення про придбання та встановлення, знаючи точний прорахунок вартості

Гарантія

На всю продукцію Ви отримуєте гарантійне обслуговування терміном на 2 роки

Поряд з автоматичною системою управління поширена і механічна – полотно опускається і піднімається на певну висоту за допомогою особливого важеля, розташованого поряд із вікном або дверима.

Переваги вертикальних маркіз з Києва?

Вертикальні маркізи можуть використовуватися не тільки для захисту віконних або дверних отворів, але і для структурування приміщень всередині будинку.  Варто лише прикріпити до стелі вал із полотном, і ви зможете при необхідності розділити кімнату на дві частини – це особливо зручно в офісних, складських чи виставкових приміщеннях.

Також маркізи такого виду широко застосовуються як декоруючий і захисний елемент при дизайні альтанок, так і заміських котеджів та ін.

Переваги вертикальних маркізів такі:

  1. Істотне покращення загального дизайну практично будь-якої будівлі за рахунок використання сучасних ефектних маркіз призвело до широкого поширення цього виду віконних систем.
  2. На відміну від внутрішніх тканинних ролет, «зовнішні штори» виготовляються з міцніших матеріалів, які стійко переносять всі погодні примхи.
  3. При цьому вертикальні маркізи не перекривають доступу свіжого повітря, зате забезпечують прохолодну тінь, що падає на вікна.  Така особливість конструкції дозволяє суттєво заощадити на кондиціонуванні повітря в приміщеннях у спеку року.
  4. Прекрасний показник вітростійкості маркізних систем передбачає їх застосування у літніх кафе та альтанках, відкритих майданчиках та верандах.
  5. Зручні «зовнішні штори» стануть у багатьох випадках відмінним технічним рішенням, бюджетнішим за інші будівельні пропозиції.

Чому варто купити вертикальні маркізи в Києві від компанії "Васант"?

Якщо Ви вирішите купити вертикальні маркізи в Києві від компанії "Васант", ми також можемо виготовити маркізи з фотодруком - нанести на полотно логотипи та кольори компанії, рекламні слогани і т.д.

У такому разі, ви можете серйозно заощадити на проведенні рекламних кампаній, до того ж використовувати повною мірою функціональність виробу.

Основний фактор підбору вертикальних маркіз від компанії "Васант" - Щільність тканини і забарвлення, яке повинно гармонувати з колірною гамою будівлі або будівлі.  Величезний асортимент виробів дозволить кожному замовнику і покупцеві знайти найкращий варіант конструкції, колористика якої підкреслить стиль і елегантність будь-якої споруди.

Наші роботи

Виклик майстра додому

Наші партнери
Сертифікати та ліцензії

Питання - відповідь

Залиште заявку на розрахунок