Перголи

Перголи

Одним із найстильніших і сучасних дизайнерських рішень оформлення прибудинкового простору є маркізи «перголи», які отримали свою назву на згадку про італійські дворики з вишуканими навісами.

Маркізи «перголи»: конструкція, види

Конструкція перголи передбачає наявність повторюваних арок, які з'єднані між собою перекладинами, такі легкі будови використовувалися ще в Стародавньому Римі для прикраси саду або парку - по арках розташовувалися кучеряві рослини, тому в тіні перголо можна було комфортно відпочити від літньої спеки. Традиційні арочні будови виготовлялися з дерева, зараз також використовуються і алюмінієві опори.

Маркізи «перголи» - це арочні навіси, що прикріплені до будівлі або стоять окремо, як альтанки в саду. Від звичайних маркізних систем перголи відрізняються складністю системи – висувний механізм даху складається з окремих аркових частин, конструкція включає в себе опорні стовпи, всі складові виконані із зносостійких матеріалів, оскільки система встановлена стаціонарно. Кожен сегмент конструкції надійно закріплений у профілях покриття, тому якісні «перголи» напрочуд стійкі навіть до дуже сильного вітру або дощу.

За типом кріплення маркізи цього виду поділяються на:

  • Пристінні – в такій конструкції стіна будівлі служить основною опорою для навісу, це свого роду відкрита тераса під красивим арочним дахом, що складається.
  • Традиційні, на опорах - виконані зазвичай з деревини твердих порід, всі несучі опори покриті вологостійким складом, призначені для комфортного відпочинку в спекотний, безвітряний день. Такі конструкції ставлять на відстані від будівель, оскільки основною характеристикою є наявність відкритого простору. Подібні будівлі чудово підходять для встановлення біля басейну або літньої кухні в заміському будинку, при сауні, на парковках тощо.

 

Оформити замовлення

Ми робимо свою роботу якісно і цьому сприяють сучасні підходи до виготовлення продукції

Наші переваги

7 років на ринку України

За 7 років плідної роботи – понад 10 тисяч щасливих клієнтів.

Широкий асортимент продукції

Понад 15 видів ролет, понад 1000 видів ролетних штор та 2000 видів тканин.

Професійний підбір та монтаж

Досвід роботи наших спеціалістів понад 10 років. Монтаж 24/7.

Індивідуальний підхід

Пріоритетний принцип роботи нашої компанії – індивідуальний підхід до кожного клієнта

Чіткий розрахунок вартості

Ви приймаєте зважене рішення про придбання та встановлення, знаючи точний прорахунок вартості

Гарантія

На всю продукцію Ви отримуєте гарантійне обслуговування терміном на 2 роки

Традиція + сучасність

Маркізи «перголи» відрізняються лаконічним, але дуже стильним дизайном, підкреслюють красу ландшафту та навколишніх будівель, вони можуть використовуватися як опори для кучерявих рослин, але необхідно стежити за тим, щоб частини рослин не обплітали механізм управління.

Дах таких будівель, що складається, зручна насамперед тим, що дозволяє регулювати потік сонячного світла, спрямований на відпочиваючих людей.  При закритті даху утворюється приємна затіненість, при відкритті - можна насолодитися сонячним теплом ранньою весною або пізно восени.  У разі дощу дах закривається протягом декількох секунд, залежно від типу встановленої системи управління – механічної або автоматичної.

  • Механічна система управління має на увазі наявність важеля, при натисканні на який відбувається складання або розкриття даху.
  • Автоматична конструкція керується за допомогою пульта дистанційного керування або кнопки, розташованої всередині маркізної альтанки.  Матеріал полотна, натягнутого на профілі і перекладини, зазвичай виготовлений з довговічних синтетичних тканин, типу акрилу або ПВХ - вони відрізняються міцністю і водонепроникністю, представлені в різноманітній колірній палітрі, тому вибрати найбільш підходящий варіант для замовлення власної маркізи «перголо» не складе особливих труднощів.

Монтаж конструкції проводиться кваліфікованими спеціалістами із застосуванням новітніх технологій – наприклад.  Керування навісом можна доручити систему «Розумний будинок», тоді вам не потрібно буде турбуватися про своєчасне закриття даху або обігрів ваших гостей під час пікніка на відкритій терасі – спеціальні датчики вчасно відреагують і на зниження температури повітря, і на погіршення погоди.

 

Наші роботи

Виклик майстра додому

Наші партнери
Сертифікати та ліцензії

Залиште заявку на розрахунок