Гаражні

Ролети на гараж – популярні рішення, які дозволяють захистити простір від несанкціонованого проникнення та несприятливих умов ззовні. Такі моделі відрізняються своєю практичністю: займають мінімум місця, можуть керуватися в автоматичному режимі, характеризуються підвищеною міцністю.

Такі моделі підходять не тільки для оснащення гаража, але також для складських приміщень, торгових павільйонів та інших подібних об'єктів. Міцні конструкції неможливо зашкодити механічним шляхом.

    

Оформити замовлення

Ми робимо свою роботу якісно і цьому сприяють сучасні підходи до виготовлення продукції

Наші переваги

7 років на ринку України

За 7 років плідної роботи – понад 10 тисяч щасливих клієнтів.

Широкий асортимент продукції

Понад 15 видів ролет, понад 1000 видів ролетних штор та 2000 видів тканин.

Професійний підбір та монтаж

Досвід роботи наших спеціалістів понад 10 років. Монтаж 24/7.

Індивідуальний підхід

Пріоритетний принцип роботи нашої компанії – індивідуальний підхід до кожного клієнта

Чіткий розрахунок вартості

Ви приймаєте зважене рішення про придбання та встановлення, знаючи точний прорахунок вартості

Гарантія

На всю продукцію Ви отримуєте гарантійне обслуговування терміном на 2 роки

Крім основних переваг компанія "Васант" гарантує:

 • ролетні ворота від виробника.
 • монтаж у будь-який час дня та ночі,
 • виготовлення до 3-х днів,
 • безкоштовну доставку,
 • якісне сервісне обслуговування,
 • європейська якість.

Ролети на гараж: у чому їх переваги

Популярність ролетів на гараж можна пояснити з кількох точок зору.  Це не просто практичні та міцні варіанти, вони відрізняються ще кількома важливими перевагами.

 1. Виготовляються із міцного матеріалу.  Ролети на гараж обов'язково мають бути надійними – так їх неможливо буде зламати та незаконно проникнути всередину.  Саме тому рулонні полотна виготовляють із алюмінію – завдяки цьому ворота виходять такими надійними.  Щоб забезпечити більшу стійкість, прокладається шар піноущільнювача.  За рахунок такого виробництва вдається отримувати моделі, що протистоять механічному впливу.
 2. Тепло- та шумоізоляція.  Для комфортного перебування всередині гаража якісні ролети доповнюються спеціальними піноущільнювачами.  Вони дають змогу значно зменшити проникнення сторонніх шумів ззовні: так у гаражі можна буде спокійно займатися ремонтними роботами.  Теплоізоляційні властивості дозволяють створити правильний мікроклімат усередині та підтримувати прийнятний температурний режим.
 3. Економія простору.  Рулонні ворота добре підходять навіть для маленьких гаражів: вони дозволяють суттєво заощаджувати простір.  Досягається це завдяки тому, що полото рухається по вертикалі і згортається в компактний рулон.  У верхній частині встановлюється компактний короб, в який розміщується завіса.
 4. Зручний монтажний процес.  Встановлювати гаражні ролети можна як усередині, так і зовні приміщення, а також безпосередньо в самий отвір.  Вал встановлюється у верхній частині, завдяки чому спрощується як процес монтажу, так і експлуатації в цілому.  Вал повністю ховається в коробі, що дозволяє позбавити інтер'єр зайвих деталей в цілому.
 5. Якісне кольорове покриття.  Щоб ворота виглядали естетично, виробник наносить лакофарбове покриття з обох боків.  Широка палітра кольорів дозволяє кожному покупцю підібрати той варіант, який гармонійно поєднуватиметься з фасадом будівлі в цілому.  Особливістю такого покриття є яскравий та насичений відтінок, який не вигоряє на сонці навіть через кілька років.

Гаражні ролети будь-якого типу

Купити гаражні ролети можна як для стандартних, так і нестандартних прорізів:

 • скошених;
 • прямокутних;
 • із заокругленою верхньою частиною;
 • аркових.

Моделі виготовляються обов'язково з урахуванням габаритів отвору як для стандартних, так і нестандартних вимірів.  Майстри індивідуально підходять до кожного замовлення, знаходять ідеальне співвідношення і створюють те, що потрібно.

Керувати такими воротами можна як вручну, так і автоматично.  Вибір системи управління багато в чому залежить від ваги металевого полотна і власного комфорту замовника.

Автоматичні різновиди у разі потреби можна зробити повноцінним складником системи «розумний будинок».

Міцні вироби не піддаються корозійним процесам та механічним пошкодженням.  Вони будуть тішити тривалими експлуатаційними термінами в будь-яких умовах

 

Наші роботи

Виклик майстра додому

Наші партнери
Сертифікати та ліцензії

Залиште заявку на розрахунок