Падаючий лікоть

Падаючий лікоть

Широко поширені сучасні навіси, прикріплені до будівлі, називають ліктьовими маркізами.  Такі навіси виконують функцію захисту віконних прорізів від прямих променів сонця, дощів, граду та ін.

Опис, конструкція, класифікація

Незвичайна назва була дана на вигляд конструкцій - у розкритому вигляді опорні трубки дійсно нагадують людські руки, злегка зігнуті в ліктьовому суглобі.  Трубки з'єднані між собою шарнірами, які дозволяють ліктям складатися та розкладатися.

Термін «падаючий лікоть» вказує на наявність опорної трубки збоку конструкції, яка під час процесу розкриття дійсно наче падає, хоча троси всередині опор дуже міцні і, безсумнівно, втримають тканинне полотно.

На трубки натягнуте полотно, виготовлене із щільних, вологонепроникних матеріалів, здатних відобразити також сонячне світло.  При складанні конструкції полотно намотується на вал, розташований у верхній частині будинку.  Передня частина тканини зазвичай закріплена профілем.

Розрізняють кілька видів систем «маркіз - падаючий лікоть»:

  • Закриті (касетні) – у них передбачений спеціальний короб для валу, на який намотується полотно.  Короб надійно захищає тканину від кліматичних впливів, а опорні трубки ховаються під бічні профілі, коли конструкція перебуває у складеному стані.
  • Відкриті – система встановлюється без захисного короба та бічних планок, це найдешевший варіант маркізи;
  • Напівзакриті (напівкасетні) – у цих конструкціях передбачено пластиковий короб для полотна, але опори залишаються незахищеними.

Оформити замовлення

Ми робимо свою роботу якісно і цьому сприяють сучасні підходи до виготовлення продукції

Наші переваги

7 років на ринку України

За 7 років плідної роботи – понад 10 тисяч щасливих клієнтів.

Широкий асортимент продукції

Понад 15 видів ролет, понад 1000 видів ролетних штор та 2000 видів тканин.

Професійний підбір та монтаж

Досвід роботи наших спеціалістів понад 10 років. Монтаж 24/7.

Індивідуальний підхід

Пріоритетний принцип роботи нашої компанії – індивідуальний підхід до кожного клієнта

Чіткий розрахунок вартості

Ви приймаєте зважене рішення про придбання та встановлення, знаючи точний прорахунок вартості

Гарантія

На всю продукцію Ви отримуєте гарантійне обслуговування терміном на 2 роки

Управління маркізами може бути ручним, механічним та автоматичним, але в останні роки явно превалюють останні два способи – адже відкрити та закрити вручну навіс великої площі досить проблематично.

Автоматична система передбачає керування за допомогою кнопки поруч або пультом ДУ.  Залежно від конструкції маркізи можуть розкриватися на кут від 5 до 90 градусів, тим самим регулюючи кількість сонячного світла, що потрапляє в кімнату.

Досить часто автоматична система управління включає різні моніторингові пристрої – датчики температури, швидкості вітру, вологості та ін. Залежно від їх показань система «Розумний будинок» може сама прийняти рішення згорнути навіси – наприклад, при високій швидкості вітру.

Для чого потрібні маркізи та як їх використовують

Зовнішні навіси над віконними та дверними отворами потрібні для затемнення, вони захищають вікна від зайвого нагрівання влітку, тим самим зберігають комфортабельну температуру в самому будинку.  Особливо широкого поширення такі маркізи набули у сфері громадського харчування – літні майданчики кафе та ресторанів практично всі знаходяться під такими навісами.  Полотно навісу, яке створює приємну тінь, легко можна використовувати для розміщення різноманітної реклами, сама конструкція чудово виглядає на тлі будь-якого дизайну будівлі, тому встановлення ліктьових маркіз додає споруд більше сучасного стилю.  До того ж, конструкція не повністю закриває вигляд з вікна, зате захищає стекла від перегріву.

Монтаж подібних конструкцій проводиться скрізь, де є необхідність зменшити вплив кліматичних факторів на вікна та двері будівель – у ресторанах та барах, у заміських будинках та офісних установах, у санаторіях та лікарнях.  Установка повинна проводитись професійними інженерами та монтажниками та супроводжуватися обов'язковим інструктуванням, щоб унеможливити швидку поломку при неправильній експлуатації

Наші роботи

Виклик майстра додому

Наші партнери
Сертифікати та ліцензії

Залиште заявку на розрахунок