Секційні ворота

Секційні ворота

Сучасним та економним рішенням для закриття гаража, території приватного володіння або промислового підприємства є секційні ворота.  Від звичайних воріт розпашного типу секційна система відрізняється вражаючими конструктивними особливостями – ворота складаються з кількох міцних секцій, з'єднаних між і під час відкривання воріт панелі поступово розміщуються під стелею вашого гаража або іншого приміщення.

Така конструкція суттєво економить простір біля воріт, як усередині, так і зовні – не треба передбачати місце, необхідне для відкриття стулок.  Саме тому секційні ворота користуються заслуженою популярністю у приватних домовласників та у великих виробничих корпораціях.

Які ще переваги у секційних систем

Крім економії біля-гаражного місця, ворота з секцій мають інші позитивні якісні характеристики:

  • Безпека – конструкція забезпечує надійний захист гаража або складу від злому, тому що міцні металеві профілі здатні витримати фізичну дію потенційних грабіжників.  З'єднання окремих секцій також здійснюється металевими елементами, а використання сендвіч-панелей з поліуретаном усередині забезпечує, крім того, шумо- та теплоізоляцію.  приміщення.
  • Універсальність – ворота секційного типу можуть бути встановлені у будь-якому отворі, без додаткових умов.
  • Дизайн кожних воріт підбирається разом із замовником в індивідуальному режимі – ви можете вибрати певний колір (від прозорих панелей до темних) та малюнок секцій («хвиля», «зріз дерева», «кірка апельсина» тощо).
  • Установка секційних воріт при в'їзді у виробниче, гаражне або складське приміщення зрештою підвищує індекс енергозбереження – за рахунок збереження тепла зменшується розмір витрат на опалення або охолодження.

Оформити замовлення

Ми робимо свою роботу якісно і цьому сприяють сучасні підходи до виготовлення продукції

Наші переваги

7 років на ринку України

За 7 років плідної роботи – понад 10 тисяч щасливих клієнтів.

Широкий асортимент продукції

Понад 15 видів ролет, понад 1000 видів ролетних штор та 2000 видів тканин.

Професійний підбір та монтаж

Досвід роботи наших спеціалістів понад 10 років. Монтаж 24/7.

Індивідуальний підхід

Пріоритетний принцип роботи нашої компанії – індивідуальний підхід до кожного клієнта

Чіткий розрахунок вартості

Ви приймаєте зважене рішення про придбання та встановлення, знаючи точний прорахунок вартості

Гарантія

На всю продукцію Ви отримуєте гарантійне обслуговування терміном на 2 роки

Типи воріт із секцій

За функціональними, експлуатаційними та розмірними показниками секційні ворота діляться на такі види:

  • Виробничі чи промислові – цей тип воріт характеризується підвищеною міцністю конструкції, розрахованої на інтенсивну експлуатацію.  Промислові ворота відрізняються також значними розмірами – до 7-8 метрів, надійним пружинним механізмом (зазвичай використовуються так звані торсіонні пружини).  Управління здійснюється переважно за допомогою автоматичних або дистанційних систем – пульт дистанційного керування, стаціонарна кнопка біля воріт, команда з мобільного телефону тощо.
  • Гаражні ворота призначаються більше для приватних домоволодінь або невеликих салонів, автомийок, автосервісів.  Вони відрізняються компактними розмірами, меншим ресурсом використання, ніж промислові ворота.  А також балансування за допомогою пружин розтягування.  Пружинний механізм дозволяє встановлювати автоматичне управління, але при цьому зберігається можливість відкриття-закриття воріт вручну, якщо, наприклад, несподівано припинилося електропостачання приватного будинку.  В цьому випадку вам доведеться докласти зусилля приблизно таке ж, як при підйомі ваги 10-20 кг.
  • Окремим видом воріт з окремих секцій вважаються так звані панорамні – вони складаються з прозорих або напівпрозорих панелей і забезпечують панорамний вид з приміщення.  Зазвичай подібні системи встановлюються в автосалонах, автомийках або сервісах, а панелі виготовляються із полікарбонату підвищеної міцності.

Монтаж та експлуатація секційних воріт

Залежно від побажань, можливостей та умов замовника секційні ворота можуть монтуватися з урахуванням відкривання як вертикально, так і під різними кутами.  Наприклад, при в'їзді на промисловий об'єкт можна встановити ворота, що піднімаються нагору, а в гаражі зазвичай використовується традиційний тип монтажу - під прямим кутом.

Звичайний термін експлуатації воріт із секцій становить 10-15 років, але при своєчасній заміні пружин період використання суттєво продовжується, і сучасна, зручна конструкція прослужить вам довгий час.

Наші роботи

Виклик майстра додому

Наші партнери
Сертифікати та ліцензії

Залиште заявку на розрахунок