Касетні штори день-ніч у Києві

Касетні

Касетні штори день-ніч у Києві – це новий погляд на ролети, що полюбилися багатьом. Особливість фіранок у стилі день ніч полягає у чергуванні прозорих та непрозорих смужок, чиє розташування відносно один одного можна регулювати. Завдяки такій оригінальній конструкції вдається створити оптимальне освітлення кімнати.

Які особливості касетних рулонних штор день-ніч із Києва?

Касетні рулонні штори на день ніч прийшли на зміну відкритим варіаціям, які виглядають не так елегантно. Особливістю закритих ролетів є те, що у верхній частині встановлюється спеціальний алюмінієвий короб – у нього ховається валик з тканиною та механізм підйому чи опускання полотна.

Така конструкція покращує загальний вигляд конструкції, робить її елегантною та по-справжньому повною. Всі технічні тонкощі надійно заховані, а сама рулонна штора цілком може гармоніювати з повноцінними портьєрами або тюлем. Варто сказати, що касетні ролети день-ніч – це ті моделі, які вже поєднують у собі функції тюлю та щільної нічної штори, тому продаж їх у Києві настільки поширений.

Забарвлення непрозорої тканини кожен замовник вибирає самостійно. Такий підхід дозволяє кожному клієнту підібрати ті фіранки, які гармоніюватимуть з оформленням приміщення загалом.

Касетні рулонні штори день ніч у Києві – це функціональні та надійні штори, які відрізняються декількома особливостями:

 1. Вал з тканиною та інші важливі технічні деталі знаходяться у металевому коробі. Така тонкість робить дизайн фіранок привабливим, елегантним та практичним. Він чудово виглядатиме в будь-якому інтер'єрі, його можна доповнити портьєрами або тюлем.
 2. Доповнюються надійними напрямними. Вздовж них безпосередньо ковзає міцна тканина під час підняття чи опускання ролет. Таке рішення дозволяє позбутися просвітів з боків та можливості проникнення прямих сонячних променів у приміщення.
 3. Тканина надійно фіксується знизу. Завдяки такій особливості вдається уникнути неприємного ефекту провисання, як це буває у випадку з відкритим різновидом.
 4. Передбачено спеціальний механізм, який дозволяє фіксувати положення тканини в певному положенні. Це рішення дозволяє відкрити ролети, наприклад, тільки наполовину, якщо так потрібно господареві вдома.
 5. Касетні рольштори виглядають з вікном як одне гармонійне ціле.

Оформити замовлення

Ми робимо свою роботу якісно і цьому сприяють сучасні підходи до виготовлення продукції

Наші переваги

7 років на ринку України

За 7 років плідної роботи – понад 10 тисяч щасливих клієнтів.

Широкий асортимент продукції

Понад 15 видів ролет, понад 1000 видів ролетних штор та 2000 видів тканин.

Професійний підбір та монтаж

Досвід роботи наших спеціалістів понад 10 років. Монтаж 24/7.

Індивідуальний підхід

Пріоритетний принцип роботи нашої компанії – індивідуальний підхід до кожного клієнта

Чіткий розрахунок вартості

Ви приймаєте зважене рішення про придбання та встановлення, знаючи точний прорахунок вартості

Гарантія

На всю продукцію Ви отримуєте гарантійне обслуговування терміном на 2 роки

Касетні рулонні штори щодня стануть відмінним доповненням для приміщення будь-якого типу, як житлового, так і комерційного.

Які переваги касетних рольштор день-ніч від компанії Васант у Києві?

Касетні рольштори день ніч у Києві – це практичні моделі, які здатні прикрасити собою будь-яку кімнату.  Вони органічно зливаються з вікном та створюють враження єдиного цілого, яке більше не потрібно нічим доповнювати.  Якщо Вам подобаються просторі кімнати, можна залишити вікно без важких гардин: так приміщення буде виглядати істотно менше.

Серед переваг фіранок касетного типу можна виділити:

 • збільшені терміни експлуатації.  Це досягається завдяки тому, що спеціальний встановлений короб захищає тканину від пошкоджень та забруднень;
 • при необхідності можна встановити спеціальні приводи, щоб управління було повністю автоматичним;
 • встановлені затискачі забезпечують повне прилягання тканини до вікна.  Завдяки цьому штора не голосно стукатиме вікна під час провітрювання або некрасиво провисати;
 • касетні рулонні штори день ніч не забруднюються навіть за кілька років активної експлуатації;
 • підйом і спуск тканинного полотна відбувається максимально плавно;
 • штора закритого типу виглядає набагато акуратніше та естетичніше, ніж відкритого.

Шукайте де купити касетні рулонні штори день-ніч у Києві - звертайтесь у Васант

Наші роботи

Виклик майстра додому

Наші партнери
Сертифікати та ліцензії

Питання - відповідь

Залиште заявку на розрахунок