Римські штори з фотодруком у Києві

З фотодруком

Римські штори з фотодруком у Києві – відмінний варіант для нестандартно оформлених інтер'єрів.  Такі моделі особливо припадуть до смаку тим, хто любить створювати оригінальні деталі для кімнат.  Щільні симпатичні фіранки, декоровані обраним зображенням, дозволять зробити приміщення яскравішим та оригінальнішим.

На вибір клієнта можна нанести будь-який малюнок:

  • логотип компанії;
  • красиві пейзажі;
  • симпатичні візерунки та багато іншого.

Для створення таких симпатичних фіранок використовується щільне полотно натурального походження.  Це може бути льон, органза, бавовна, шерсть та багато іншого.  Особливістю римських штор є витончені горизонтальні оборки, які виникають, якщо штору відкрити.

Рекомендація як вибрати та купити римські штори з фотодруком у Києві

Купити римські штори з фотодруком можна як для житлового будинку, так і для комерційної нерухомості.  Наноситься будь-яке зображення, яке захоче клієнт - все для того, щоб покупці отримували оригінальні моделі за своїми ескізами.

Щоб вибрати якісні римські штори з фотодруком, варто пам'ятати про кілька простих правил:

  1. Якісне зображення.  Вихідний малюнок майстрам варто надавати у найкращій якості – тоді і нанесений фотопринт виглядатиме чітко, яскраво та насичено.  Не варто надавати розпливчасті картинки - результат у результаті нікого не порадує, а фахівець ніяк не зможе виправити становище, що виникло не з його вини.
  2. Макет.  Створення макета найкраще довірити професіоналам – вони зроблять все таким чином, щоб малюнок добре виглядав на полотні загалом.  Якщо макет плануєте створювати самостійно, то вимоги щодо його габаритів та дозволу потрібно запитати у майстрів: з дотриманням усіх правил якість картинки підійде для подальшої роботи.
  3. Вибір тканини та забарвлення – ще один відповідальний пункт.  Варто підбирати ті кольори, на яких зображення буде видно чітко, з якими воно не зливатиметься.

Готові римські штори з фотодруком стануть гідною окрасою будь-якого приміщення.  Вони гармоніюватимуть із обстановкою, акцентують увагу гостей та господарів на витонченості оформлення.

Оформити замовлення

Ми робимо свою роботу якісно і цьому сприяють сучасні підходи до виготовлення продукції

Наші переваги

7 років на ринку України

За 7 років плідної роботи – понад 10 тисяч щасливих клієнтів.

Широкий асортимент продукції

Понад 15 видів ролет, понад 1000 видів ролетних штор та 2000 видів тканин.

Професійний підбір та монтаж

Досвід роботи наших спеціалістів понад 10 років. Монтаж 24/7.

Індивідуальний підхід

Пріоритетний принцип роботи нашої компанії – індивідуальний підхід до кожного клієнта

Чіткий розрахунок вартості

Ви приймаєте зважене рішення про придбання та встановлення, знаючи точний прорахунок вартості

Гарантія

На всю продукцію Ви отримуєте гарантійне обслуговування терміном на 2 роки

Переваги римських штор з фотодруком у Києві

Замовити римські штори з фотодруком в Києві від «Васант» рекомендується всім, хто цінує нестандартні рішення в оформленні інтер'єру.  Їхній нестандартний зовнішній вигляд стабільно привертає увагу покупців.

  1. Використання якісної фарби.  Щоб полотна залишалися яскравими та насиченими навіть за кілька років після монтажу, зображення на нього наноситься якісною фарбою.  Вона з часом не вицвітає на сонці, не втрачає багатства відтінків.  Завдяки гарному пігменту малюнок виходить чітким, видно всі межі та півтони.
  2. Міцний натуральний матеріал.  Як і всі римські штори, моделі з фотодруком виконуються виключно на щільній натуральній тканині.  Така особливість дозволяє надійно захищати простір від прямих сонячних променів, а також оптимально затемняти кімнату вдень за необхідності.
  3. Простота в експлуатації

Римські штори з фотопринтами, як і звичайні різновиди, можна оснастити автоматичним управлінням.  Для цього встановлюється спеціальний привід та розробляється пульт дистанційного керування.  Щоб опустити або підняти полотно, необхідно натиснути на кнопку: далі механізм все зробить самостійно.

Нанесення фотодруку – чудова можливість зробити інтер'єр оригінальним та витонченим.

Майстри друкують будь-який якісний малюнок: простір фантазії не обмежений!

 

Наші роботи

Виклик майстра додому

Наші партнери
Сертифікати та ліцензії

Питання - відповідь

Залиште заявку на розрахунок