Ролети День-Ніч у Києві

Ролети День-Ніч

 • Шторы день-ночь Зебра
  Зебра

  от 300 грн/кв метр

 • Шторы день-ночь Касетні
  Касетні

  300 грн/кв метр

 • Шторы день-ночь Великих розмірів
  Великих розмірів

  400 грн/кв метр

 • Шторы день-ночь Автоматичні
  Автоматичні

  300 грн/кв метр

Ми робимо свою роботу якісно і цьому сприяють сучасні підходи до виготовлення продукції

Наші переваги

7 років на ринку України

За 7 років плідної роботи – понад 10 тисяч щасливих клієнтів.

Широкий асортимент продукції

Понад 15 видів ролет, понад 1000 видів ролетних штор та 2000 видів тканин.

Професійний підбір та монтаж

Досвід роботи наших спеціалістів понад 10 років. Монтаж 24/7.

Індивідуальний підхід

Пріоритетний принцип роботи нашої компанії – індивідуальний підхід до кожного клієнта

Чіткий розрахунок вартості

Ви приймаєте зважене рішення про придбання та встановлення, знаючи точний прорахунок вартості

Гарантія

На всю продукцію Ви отримуєте гарантійне обслуговування терміном на 2 роки

Ролети день-ніч у Києві користуються досить високою популярністю: вони підходять як для дому, так і для офісу.  Їх особлива конструкція дозволяє створювати оптимальне яскравості освітлення в кімнаті, усуваючи при цьому прямі сонячні промені, які можуть сильно нагрівати приміщення.

Особливо актуальним питання про якісний захист від сонця стає у тому випадку, якщо вікна виходять на сонячну сторону.  Гарні ролети, які за своїм фарбуванням нагадують зебру, допомагають усунути таку проблему.  Вони пропускатимуть достатню кількість сонячного світла.

Які особливості рулонних штор день-ніч у Києві?

Рулонні штори день-ніч у Києві добре підійдуть тим, хто хотів би створити затишну атмосферу в будинку.  Багато людей вважають, що однотонне тканинне полотно на вікні не вписується в інтер'єр і виглядає дуже суворо, по-офісному.

 • Смугасті контрастні моделі виглядають затишніше, вони пропускають більше сонячного світла.  За потреби їх можна доповнити повноцінними нічними шторами.
 • Відмінною рисою моделей день ніч є будова тканини.  У ній органічно чергуються прозорі та непрозорі смужки, завдяки чому вдається створити світлу кімнату.  Але ж на цьому відмінності не закінчуються!
 • Щоб відрегулювати ступінь освітленості приміщення, звичайне полотно потрібно підняти за спеціальний шнурок, а потім зафіксувати в потрібному положенні.  Штори вночі влаштовані за іншим принципом: його теж можна піднімати і опускати, але не в разі регулювання освітлення.
 • Щоб зробити приміщення світлішим або темнішим, необхідно теж потягнути за шнурок.  Але у випадку з ролетами зеброю переміщатимуться смужки: вони змінюватимуться місцями і накладатимуться один на одного, створюючи таким чином оптимально світле приміщення.  Таке просте рішення дозволяє зберегти затишок та стильний інтер'єр.

Купити рулонні штори день-ніч у Києві пропонує компанія "Васант".

 

Які переваги жалюзі день-ніч від компанії Васант у Києві?

Жалюзі день-ніч у Києві – це цікаве доповнення як для інтер'єру будинку, так і для офісу.

 1. Вони дозволяють створити комфортний мікроклімат, у якому температура підтримується на оптимальному рівні, а денного світла цілком достатньо для виконання різноманітних завдань.
 2. До того ж, ціни на рулонні штори день-ніч у Києві є цілком доступними, що робить цей тип жалюзі більш популярними та затребуваними на ринку.
 3. Два типи смужок виготовляються із якісного міцного матеріалу. Непрозорі фрагменти виготовляються з натуральної тканини або синтетики, основна характеристика – не забруднюються в процесі використання та зберігають свій насичений колір навіть через кілька місяців після встановлення. Прозорі фрагменти зазвичай виготовляються з органзи, шовку або тюлю.

Для того щоб тканина зберігала свої властивості навіть через кілька років, її покривають спеціальним матеріалом, який відштовхує забруднення. Крім цього, матеріал відрізняється антистатичними властивостями та здатністю зберігати свій насичений відтінок навіть під впливом прямих сонячних променів.

Чому варто купити ролети день-ніч у Києві? 

За своєю функціональністю ролети день-ніч у Києві можна порівняти з класичними рулонними шторами. Але все ж таки такий інноваційний тип має свої переваги.

 1. Завдяки унікальній будові можна вільно регулювати рівень освітлення в приміщенні. Все, що для цього потрібно, - потягнути за спеціальний шнурок і простежити за тим, як зрушуватимуться прозорі вставки.
 2. Штори типу день ніч відрізняються своєю оригінальною будовою. Вони одночасно поєднують у собі функції нічної гардини та легкого тюлю. Виглядає конструкція досить затишно та ефектно.
 3. Дуже виграшно виглядають в інтер'єрі. Завдяки особливій структурі та чергуванню прозорих та непрозорих смуг вдається візуально розширити інтер'єр.
 4. Завдяки поєднанню контрастних вставок такі штори виглядають дуже оригінально та виграшно.
 5. Відрізняються своєю універсальністю. Гарні ролети день ніч підходять для оформлення будь-якого інтер'єру: вони скрізь виглядають гармонійно та витончено.
 6. Багатий вибір відтінків дозволить кожному покупцеві знайти той варіант, який гармонійно виглядатиме в будь-якому інтер'єрі. Базові забарвлення непрозорих вставок можуть бути як яскравими та сміливими, так і досить приглушеними, виконаними у спокійній гамі кольорів. Жалюзі день-ніч красиво виглядатимуть у будь-якому приміщенні, де необхідно створити якісний захист від прямих сонячних променів.
 7. Підйомний механізм розроблений таким чином, щоб шарами тканини можна було керувати окремо. Завдяки такому продуманому способу в кімнаті можна створити ідеальний відсоток освітлення та повноцінний захист від палючих сонячних променів.

Які способи управління мають рулонні штори день-ніч?

Штори день-ніч у Києві можуть відрізнятися і за принципом управління.

Усього можна виділити два основні типи:

 1. Механічні. В цьому випадку в бічній частині валу встановлено спеціальний шнурок. Щоб відрегулювати положення прозорих та непрозорих вставок, необхідно за нього потягнути. При необхідності полотно можна підняти або опустити, як і у випадку зі звичайними рулонними шторами.
 2. Автоматичні штори день-ніч. Ролети доповнюються спеціальним приводом, який призначений для керування полотном. Щоб відрегулювати кількість денного світла в приміщення, потрібно лише натиснути на певну кнопку.

Чому варто замовити рулонні штори день-ніч від компанії "Васант" у Києві? 

Купити рулонні штори день ніч у Києві варто тому, що:

 1. Для пошиття тканинних штор вибирається якісний матеріал, що відрізняється високою міцністю та стійкістю до різних видів пошкоджень. 
 2. На тканину обов'язково наноситься тефлонова просочення: вона не дозволяє осідати пилу та різним забрудненням на полотні. Доглядати штори досить просто: потрібно тільки час від часу протирати їх вологою ганчіркою або пилососити. 
 3. Прозорі смужки можна перенести під кольорові вставки. В цьому і особливість штор день ніч: вони призначені для ефективного використання в різні часи доби. 
 4. Корпус виготовляється з алюмінію – це додає всієї конструкції міцності та надійності, а також суттєво збільшує експлуатаційні терміни в цілому. 

Ролети типу день ніч – відмінний функціональний додаток для будь-якого приміщення в будь-якій нерухомості

Дивитись усі

Виклик майстра додому

Наші партнери
Сертифікати та ліцензії

Питання - відповідь

Залиште заявку на розрахунок