Великих розмірів

Великих розмірів

Римські штори для великих вікон – відмінна альтернатива стандартним розсувним портьєрам.  Вони дозволяють створити витонченіший інтер'єр, який не буде перевантажений зайвими деталями.  Крім цього, такі оригінальні тканинні ролети відрізняються простотою в експлуатації та догляді загалом.

Пошиття римських штор проводиться і для прорізів з нестандартними отворами: завдяки цьому можна створити фіранки, які будуть повноцінно захищати приміщення від прямих сонячних променів.  Досить щільна натуральна тканина, яка використовується для пошиття оригінальних жалюзі, не пропускає ультрафіолетове випромінювання.

Римські штори для великих вікон: чому вони кращі

Римські штори для великих вікон набагато краще виглядають, ніж стандартний багатошаровий тандем з нічної фіранки і тюля, що летить.  Вони набагато простіші в процесі експлуатації і не вимагають складної системи догляду - їх навіть прати не треба так часто.  Виглядають такі моделі досить строго, але водночас стильно.

Особливість таких ролет полягає у наявності поздовжніх складок.  Виходять вони завдяки встановленим обтяженим горизонтальним рейкам – вони допомагають зробити симпатичні оборки, які рівномірно нашаровуються один на одного.

При необхідності і за бажання римські штори можна доповнити тюлем та портьєрою.  Вони зроблять вигляд вікна більш гармонійним і повноцінним, тому що може спочатку здатися, що отвору чогось не вистачає.

Оформити замовлення

Ми робимо свою роботу якісно і цьому сприяють сучасні підходи до виготовлення продукції

Наші переваги

7 років на ринку України

За 7 років плідної роботи – понад 10 тисяч щасливих клієнтів.

Широкий асортимент продукції

Понад 15 видів ролет, понад 1000 видів ролетних штор та 2000 видів тканин.

Професійний підбір та монтаж

Досвід роботи наших спеціалістів понад 10 років. Монтаж 24/7.

Індивідуальний підхід

Пріоритетний принцип роботи нашої компанії – індивідуальний підхід до кожного клієнта

Чіткий розрахунок вартості

Ви приймаєте зважене рішення про придбання та встановлення, знаючи точний прорахунок вартості

Гарантія

На всю продукцію Ви отримуєте гарантійне обслуговування терміном на 2 роки

Виготовляють римські штори із щільних тканин натурального походження.  Завдяки цьому вони виявляються безпечними для здоров'я: у них немає синтетичних добавок (а якщо і є, то мінімум, що ніяк не позначається на самопочутті).  Як правило, це льон, щільна бавовна, органза та інші подібні матеріали.

Чому ж для великих вікон варто вибрати римські штори?

  1. Зручність монтажу.  Такі фіранки виготовляються для монтажу в декількох позиціях.  Їх можна закріпити на стіні, у прорізі або на самому вікні, варіантів досить багато.  Завдяки цій особливості розмістити їх можна таким чином, щоб вони не просто гармонійно виглядали в інтер'єрі, а й займали мінімум простору.
  2. Стильний вигляд.  Сучасні виробники пропонують клієнтам розкішний вибір кольорів.  Темні та світлі тони, з візерунками або однотонні тканини – все це привертає увагу навіть найвибагливіших замовників.  Завдяки такій різноманітності можна підібрати той варіант, який гармоніюватиме з усім інтер'єром в цілому.
  3. Автоматичне керування.  Великі вікна дарують розкішний вигляд і роблять приміщення просторим, але є й один недолік – висота.  Щоб відкривати та закривати штори вручну, доведеться досить високо тягнутися, що дуже незручно.  Рішення є – встановлення приводу.  Автоматичне керування значно спрощує процес експлуатації.  Тепер для того, щоб підняти і опустити тканинні жалюзі, достатньо лише натиснути спеціальну кнопку на пульті управління.  Причому така функція дозволить керувати як однією завісою, так і всіма одразу в приміщенні.

Римські штори для нестандартних вікон

Ще однією особливістю римських штор є те, що їх можна пошити по індивідуальному замовлення та за мірками клієнта.

  1. Можна створити оригінальну фіранку для досить великого вікна – навіть для прорізу нестандартної форми.
  2. Для вибору доступна велика кількість натуральних тканин високої якості та з гарною зносостійкістю.
  3. Шикарний вибір кольорів та візерунків дозволить пошити витончене та витончене доповнення для будь-якого інтер'єру

Наші роботи

Виклик майстра додому

Наші партнери
Сертифікати та ліцензії

Залиште заявку на розрахунок