Крім основних переваг компанія "Васант" гарантує:
- захисні ролети від виробника.
- монтаж у будь-який час дня та ночі,
- виготовлення до 3-х днів,
- безкоштовну доставку,
- якісне сервісне обслуговування,
- європейська якість.
Матеріали виготовлення рольставнів
Виготовляють ролети з алюмінію або сталі. Обидві речовини варті поваги, але при цьому перший є кращим. Алюміній має кілька переваг:
- не схильний до корозійних процесів;
- порівняльний легкий;
- може за бажанням покриватися антивандальним покриттям (засіб додаткового захисту).
Сталь набагато міцніший, завдяки щільності самої речовини, вона не пропускає шуму. Але при цьому сталеві ролети виглядають грубо, не мають різноманітності дизайнерських підходів. І головний недолік - це схильність до корозії, хоча за допомогою оцинковки можна усунути цю проблему. Іноді роблять рольставні із пластику, але такі моделі не виконують першочергової мети – захисту. Вони або виконують роль прикраси зовнішнього фасаду будівлі, або просто оберігають від сонячного проміння, вітру та пилу (що важливо для мешканців першого поверху).
Види рольставнів та їх застосування
Ролетні системи та їхнє візуальне оформлення ділиться на кілька видів:
- ролети на вікна, двері (іноді використовуються для зимових садів);
- ролетні ворота відрізняються ширшим профілем, використовуються для закривання проходів у гаражах, торгово-розважальних центрах, складах та на виробничих приміщеннях;
- решітки ролетні - це ті ж ролети за механізмом роботи, але відрізняються зовнішнім виглядом, цей варіант рольставні використовується для офісів, банків, магазинів в ТРЦ, підземного паркінгу.
Останній вид рольставнів виглядає більш витончено та естетично.
Як працюють та з чого складаються?
Конструкція рольставні проста, вона не відрізняється, по суті, від тканинних ролетів, які знаходяться всередині кімнати і виконують функцію нічних штор. Складається вона з таких елементів:
- полотно, яке складається з металевого профілю (можливо, пластик або навіть дерево), що має різну ширину та довжину;
- вал, на який намотується полотно, зазвичай він круглий або восьмикутний, усередині повний;
- короб - деталь кріпиться над усією конструкцією і закриває вал, таким чином захищає весь ролет від впливу погодних умов або атмосферних змін;
- напрямні - ті елементи, які контролюють рух рольставнів, саме по них рухається полотно;
- бічні кришки присутні не у всіх конструкція, але необхідні для додаткової жорсткості та міцності матеріалу.
Залежно від матеріалу та розмірів комплектація може бути різною.
Як вибрати рольставні – 5 правил
Більше уваги при виборі рольставні необхідно приділяти міцності матеріалу і надійності всієї конструкції. Ось основні кроки, які призведуть до правильного рішенню:
- визначитися з параметрами короба – розміри, вид можливого монтажу та конфігурація;
- профіль – при виборі його враховують висоту та товщину пластин, які залежать від типу приміщення та ваших індивідуальних вимог до шумоізоляції та зломостійкості;
- система управління - ручна або автоматична, вибір залежить від розмірів, маси, самого матеріалу та призначення цього отвору (вікно, наприклад, можна відкрити і вручну, а гараж зручніше дистанційно);
- спосіб замикання – може бути шнур, електропривод чи пружина;
- і нарешті, останнє правило, яке керується лише суб'єктивними оцінками – це естетичність та зовнішній вигляд.
Залежно від розмірів конструкції відрізняється монтаж. Якщо це вікно, то, ймовірно, ви можете впоратися самостійно. Але більші споруди краще довірити рукам та обладнанню майстра. До того ж від правильності дій при установці залежить і рівень захисту: варто спочатку припуститися помилки під час монтажу, і зламати не важко.