Ролетні ворота в Києві

Гаражні ворота та їх види

  • Гаражні

    1200 грн/кв метр

  • Автоматичні

    1000 грн/кв метр

  • В'їзні ролетні ворота

    1000 грн/кв метр

Ми робимо свою роботу якісно і цьому сприяють сучасні підходи до виготовлення продукції

Наші переваги

7 років на ринку України

За 7 років плідної роботи – понад 10 тисяч щасливих клієнтів.

Широкий асортимент продукції

Понад 15 видів ролет, понад 1000 видів ролетних штор та 2000 видів тканин.

Професійний підбір та монтаж

Досвід роботи наших спеціалістів понад 10 років. Монтаж 24/7.

Індивідуальний підхід

Пріоритетний принцип роботи нашої компанії – індивідуальний підхід до кожного клієнта

Чіткий розрахунок вартості

Ви приймаєте зважене рішення про придбання та встановлення, знаючи точний прорахунок вартості

Гарантія

На всю продукцію Ви отримуєте гарантійне обслуговування терміном на 2 роки

Крім основних переваг компанія "Васант" гарантує:

  • ролетні ворота від виробника.
  • монтаж у будь-який час дня та ночі,
  • виготовлення до 3-х днів,
  • безкоштовну доставку,
  • якісне сервісне обслуговування,
  • європейська якість.

Ролетні ворота - універсальні технології, які можна використовувати як у домашніх умовах, так і на різних складах, станціях технічного обслуговування, торгових точках, у великих супермаркетах.  Нюанс полягає тільки в тому, що їх потрібно правильно вибрати: тоді вони даруватимуть максимальний захист приміщення.

Ролетні ворота відрізняються простотою в експлуатації, практично повною відсутністю шуму, невеликими розмірами у згорнутому стані.  Крім цього, полотна виготовляють із міцних матеріалів: їх неможливо спеціально пошкодити механічним шляхом, вони стійко протистоять погодним умовам.

Переваги ролетних воріт

Ролетні ворота стають все популярнішими серед наших клієнтів: це ті рішення, які дозволяють досягти оптимального захисту приміщень від злому та несприятливих погодних умов.  Такі моделі відрізняються цілою низкою переваг.

  1. Висока міцність полотна.  Щоб ворота виходили максимально міцними та стійкими до будь-якої зовнішньої дії, провідні виробники використовують інноваційні методики для зміцнення профілю.  Наприклад, рівномірне пінозаповнення у роликовій прокатці.  Також добре з поставленим завданням зміцнення справляються ребра жорсткості - їх можна встановлювати в тому випадку, якщо екструдований профіль.
  2. Якісне лакофарбове покриття.  Щоб металева конструкція виглядала привабливіше і поєднувалася з оформленням фасаду загалом, її покривають якісним шаром лакофарбового матеріалу.  Він не покривається лисинами, не вигоряє на сонці, на ньому не з'являються сколи та тріщини.  Шар не деформується і не втрачає своїх властивостей через кілька років після установки.  Матеріал виявляється стійким також до перепадів температурних режимів, він переносить підвищені показники вологості.
  3. Багата кольорова гама. Купити ролетні ворота кожен клієнт може такі, що підходитимуть під оформлення фасаду в цілому. На вибір клієнтів представлена ​​велика кількість яскравих та приглушених відтінків. Серед такої розкішної палітри, кожен замовник гарантовано зможе підібрати ту модель, яка буде вигідно поєднуватися. 
  4. Економія простору. Вертикальна робота ролетних воріт дозволяє значно заощадити простір (особливо це відчутно на контрасті з розстібними аналогами). Завдяки такій особливості конструкції вибирають обладнання гаражів, складських приміщень, торгових павільйонів та інших подібних закладів. 

Всі перелічені фактори роблять ворота такими популярними серед покупців.

 

                

Принцип роботи ролетних воріт

Ролетні ворота – міцні практичні варіанти, призначені для встановлення у різних об'єктах нерухомості. Зазвичай для таких полотен використовуються алюмінієві стрічки, товщина яких становить 19 мм.
Щоб забезпечити довговічність пристрою, роликову прокатку додатково посилюють за рахунок застосування пінного наповнювача. Екструдований тип найчастіше застосовується для того, щоб створювати ворота зі спеціальними оглядовими вікнами.

Функціонування воріт передбачає змотування та розмотування полотна по вертикальній осі. Для цього використовується спеціальний вал і привід: металева завіса згортається і ховається у встановлений зверху короб.

Для виробництва зносостійких ролет використовується міцний алюміній. Монтувати їх можна як із зовнішнього боку, так і з внутрішнього, підходить установка і безпосередньо в отвір. Будь-який тип монтажу забезпечує повноцінний захист від різних негативних факторів та від злому.
Виготовляються полотна таким чином, щоб вони підходили до будь-якого отвору. Виконуються як стандартних габаритів, так і нестандартних.

   

Тип воріт за профілем

Для виготовлення ролетних воріт, виробники використовують кілька доступних варіантів.

  • Алюміній.  Алюмінієві профілі виготовляються методом роликової прокатки.  Для підвищення зносостійкості додатково використовується піноущільнювач.  Ще одна особливість такого шару полягає в шумоізоляції та здатності підтримувати оптимальні температурні режими.  Лакофарбове покриття наноситься із двох сторін.  Товщина профілю досить велика: це дозволяє підвищити зносостійкість, зробити ударостійким полотно.
  • Екструдований профіль.  Екструдовані профілі виготовляються переважно для того, щоб виробляти ролетні ворота підвищеної стійкості.  Досягається це рахунок збільшення показників жорсткості: такі полотна неможливо деформувати механічним шляхом, вони стійко протистоять несприятливим чинникам середовища.  На воротах з екструдованого профілю можна додатково встановлювати оглядові вікна, що спрощує процес експлуатації.

Ролетні ворота за типом управління

Відрізняються ролетні ворота і на кшталт управління.  Тут кожен покупець винен відштовхуватися від умов використання, доступного бюджету, ваги полотна та власного комфорту:

  • Механічне.  Механічне управління підійде в тому випадку, якщо всі завіси невеликі: доведеться самостійно опускати і піднімати полотно за спеціальну рукоятку.  Нічого складного в цьому процесі немає: достатньо докласти трохи фізичної сили.  Щоб усунути ймовірність злому, знизу розташовані замки.
  • Автоматичне.  Для комфортного дистанційного керування на ролети встановлюється спеціальний привід та розробляється система контролю.  Як правило, для регулювання положення полотна використовується пульт або вимикач, розташований на стіні.  За необхідності весь комплекс автоматики синхронізується із системою «розумний будинок».  Автоматика дозволяє дистанційно керувати положенням завіси будь-якої зручної точки.  Полотно плавно опускатиметься і підніматиметься, не створюючи зайвого шуму.

          

Виклик майстра додому

Наші партнери
Сертифікати та ліцензії

Залиште заявку на розрахунок